Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animében van ez a...

Melyik animében van ez a jelenet? Esélyesen shoujo, hetero romantikus. Sulis futóversenyen a srác és a csaj megsérül és személyes vitát folytatnak eközben. (Talán szerelmi háromszög miatt?)

Figyelt kérdés

SPOILER !


Láttam régen maximum tíz részt a

Bokura ga ita (We were there)

animéből, csak nem emlékszem, hányadikig. Netán ebben volt?? Mert abban a főszereplő srácra neheztel a halott lány huga.


Esetleg az alábbiban volt?

Hourou musuko (Wondering Son)

?

Vagy más animében szerepel a jelenet?


Ha jól rémlik, késve találkoznak a többiekkel, akik lefutották közben a versenyt, ja igen, és valakit utánuk küldenek megnézni, mi történhetett, mert asszem a lány nem tud ráállni a lábára. Talán mintha a fiú cipelné is, vagy nem tudom, de talán a fiú is megsérült futás közben.


Lehetséges még:


Aou Haru Ride (Blue spring ride)

Kimi ni todoke 1, 2 (Reaching you 1, 2)



2023. ápr. 20. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ao Haru Ride lesz szerintem, legalábbis abban tutira van hasonló jelenet :)
2023. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hányadik részben?
2023. ápr. 21. 19:45
 3/8 A kérdező kommentje:

Évekkel ezelőtt láthattam az animét. Mintha a tanárnő szólna a többieknek, hogy "nézzetek már utánuk, hol maradtak el a futás során!" A csaj és a srác a nézeteltérésüket tárgyalja egymással, egymásnak feszülve, és asszem a csaj lába megsérült előzőleg a futás közben. De az is lehet, h csak a csaj lába sérlt meg, és amikor egy fiú visszamegy érte, látja, hogy a rá neheztelő lány maradt le és sérült meg, és elkezdenek vitázni egymással, lelki dolgokról.


Ezek rémlenek.

2023. ápr. 21. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hanyadik részben, én is akkor láttam amikor futott, és az nem ma volt, de abban biztos vagyok, hogy tutira volt ilyen jelenet, és a végén Kou vitte Futabát a hátán.
2023. ápr. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, egyszer újranézem, ezt amúgy is terveztem már. :)
2023. ápr. 22. 17:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Még az ugott be, természeti környezetben zajlott a hosszútáv futás, valami bokros-mezős területen sérült meg a lány lába. Kissé tájfutás benyomásom van erről, emlékeim szerint.
2023. ápr. 22. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, leírtam, hogy az Ao Haru Ride volt az (vagy legalábbis fixen volt benne ilyen jelenet), csak azt nem tudtam megírni, hogy melyik részben volt. Most miért kellett még ez a megjegyzés, nem hiszed el, hogy ebben volt?


De most a kedvedért megkerestem, az Ao Haru Ride-ban az 5. részben van, amikor megsérül Futaba lába és Kou viszi a hátán.

2023. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Csak arról van szó, folyamatában közöltem, mik jutottak eszembe, pl erdei-mezei környezet. Nem kell mögéképzelni semmit. :)


Köszi h utánanéztél, de nem az Ao Haru Ride volt, amit kerestem, ma jöttem rá. Hanem az első benyomásom.


Pontosan ahogy írtam, erdő-mező, kisebb nézeteltésrés, tanárnak telefonálás stb:


Bokura Ga Ita első részében volt, kb a 13. perc utáni percekben. Erre gondoltam.


Bár, elhiszem, hogy az Ao Haru Ride 5.részében is volt valami hasonló, és megköszönöm neked, h utánanéztél! :-)


Azért kellettek napok, mire rájöttem, mert sok év után szedtem elő folytatni a Boku ga ita animét, mégpedig a 3. résztől. Azt néztem újra, hogy képben legyek, hol szakadt meg nálam. De ma gyanakodni kezdtem és megnéztem az első részét, így találtam rá.


Köszi a válaszaidat máskülönben. :) Sajnálom, hogy kissé félreértettük egymást.

2023. ápr. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!