Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime?

Ez melyik anime?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok leírást adni sajnos, de hátha a hardcore anime rajongók tudják. Szóval erre a sorozatot kb 5 éve kezdtem el. Valamelyik tv csatornán menta anno. Talán a megamax. Nem biztos. Az van benne hogy egy lány nem tudja eldönteni hogy melyik fiút válassza. Van egy szőle és egy fekete hajú fiú. Az egyik énekes azt tudom. Ha jól emlékszem, akkor a főszereplő lány elég szerencsétlen volt. Nem mertem valamiért anyáék előtt nézni, mert akkor még a szerelem téma nálam tabu volt. De így visszaemlékezve (kb) szerettem. Előre köszönöm a segítségeteket!

2019. márc. 19. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
*ezt a sorozatot
2019. márc. 19. 22:06
 2/9 A kérdező kommentje:
*ment anno
2019. márc. 19. 22:07
 3/9 A kérdező kommentje:
És szinkronizált volt :D
2019. márc. 19. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Szőke és fekete? Kilariii :D Az egyik leghajtépősebb, ami akkor ment :D


Vagy a Nana, abban Hachiko nem tudott választani egy fekete hajú énekes (?) és egy szőke gitáros között. Viszont ennek az animének 2 főszereplője van, ugye.

2019. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont 5 éve? 2014-ben még futott itthon animés csatorna? O.O
2019. márc. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam nézni animét de ez így megmaradt. Rég volt :D Kilari lest. Nagyon köszönöm!
2019. márc. 20. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! :D
2019. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én helyette ajànlanék egy, igaz BL, de nekem nagyon tetszett az anime, és nem... nem vagyok meleg. a neve: Love Stage. igaz hogy BL, de vicces, és szerelmi történet. szõke hajù fiù a fõszereplõ, és "gazdag" csalàdtab él. az egyik régi ismeröse b*zi-nak hiszi, és mégis valamiért elkezd irànta érdeklõdni. nézd meg, ajànlom.
2019. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ránézek. :D
2019. ápr. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!