Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bungou Stray Dogs vélemények?

Bungou Stray Dogs vélemények?

Figyelt kérdés
nekem úgy tűnik, hogy se eleje, se közepe se vége nincs az egésznek. ti mit gondoltok?

2023. máj. 14. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
amikor az második évad jött ki akkor kezdtem neki az animét, így az első két évadot egybe ledaráltam, nekem nagyon tetszett, jó volt a sztori, karakterek is, én nem láttam úgy hogy ne eleje, közepe, vége, jó animének tűnt, aztán 3. évad 3 évvel rá jött ki, hát addigra elfejtettem a sztorit és a karaktereket:D valahogy nem ragadt meg ez, így hagytam az egészet, de majd talán ha vége az egésznek akkor egybe megdarálom az összeset, de lényeg hogy nekem tetszett
2023. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összecsapott munka így történetvezetésileg és a karakterek sem a legszerethetőbbek, de gyönyörű a látványvilága. Azonban a 2.évad 1.-4.részéig viszont kitették magukat. Az 10/10 lett.
2023. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még esetleg nem olvastad a mangát, szerintem ajánlatos. Az anime sok mindent elrontott és átvariált, valamint a szereplők általános viselkedése sincs mindig túl jól mutatva. Így, hogy olvastam a mangát, nekem teljesen érthető a sztori.
2023. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mint anime néző, nekem sem áll össze a történet. De imádom a karaktereket és a sztori is izgalmas, ezért tervezem elkezdeni a mangát. Biztos nézem az 5. évadot, a 4.-et is néztem.
2023. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van már 5 évadból rész magyar felirattal?
2023. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] -on van felirat.
2023. aug. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!