Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto fanok. Szerintetek is...

Naruto fanok. Szerintetek is megérdemelt volna egy ilyen minőségű animációt az anime?


2023. máj. 18. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es. Arra gondolok, hogy van egy határ az animációknál. A túl "Modern" animáció nem illik az "Anime" stílushoz. Némelyik animénél viszont elfogadható. De, alapjáraton, személy szerint, nekem nem tetszik a CGI vegyesen sima Animés animációval. Az összefüggéstelen.
2023. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

"A túl "Modern" animáció nem illik az "Anime" stílushoz."

Ennek megint nincs értelme. A modernebb megközelítés pont valóságosabb, ami az előbb még pozitívum volt.


"Némelyik animénél viszont elfogadható"

Ezzel gyakorlatilag semmissé is tetted, amit eggyel korábbi mondatban írtál, mert ezek szerint elfogadható.


"De, alapjáraton, személy szerint, nekem nem tetszik a CGI vegyesen sima Animés animációval."

Ha van kb. 10 évesnél fiatalabb anime, ami neked tetszik, akkor erről is kiderült, hogy nem igaz, mert kb. azóta használnak CGI-t majdnem mindenben.

2023. máj. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es. Én máshogy látom a dolgot, (Személy szerint). Valószínűleg, van aki értelmét látja benne, és aki nem.


Igen, némelyiknél elfogadható, ez a maradandóság lényege. Ezt úgy értettem, hogy, van egy anime, ahol a történetre figyelnek leginkább, de ha oda betesznek mindenféle CGI-t, az szerintem, elronthatja (De nem biztos, hogy elrontja).


A lényeg, hogy úgy választunk animét, hogy melyik tetszik, mivel az animék hasonlóak de mégsem ugyanazok, így egyes részein rendben van a CGI, más részein nincsen. Mivel túl sok anime van, így ezt nehéz megmondani, hogy melyikhez illik, és melyikhez nem. De mondok néhány példát:


A Naruto-hoz CGI = Rettenetesen rossz lenne.


Ilyen labdázós, csapatversenyzős animéhez = Az rendben lenne.


Na és miért volna így, hát azért, mert van amihez illik, és amihez nem. Ugyanakkor, itt megint csak véleményekről beszélünk.


Én nekem így tetszik, ha valaki másnak máshogy tetszik, az is rendben van.

2023. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

#13

"(De nem biztos, hogy elrontja)."

De pont az ilyen kijelentések a probléma, mert itt leegyszerűsítve azt mondod, hogy "X dolog történik... vagy nem történik".

És igen, ez a két opció van, csak ha mindkettő lehet, akkor egyrészt nem probléma az X dolog. Másrészt, akkor nem mondasz semmit vele, mert leírod az összes lehetőséget.


"Na és miért volna így, hát azért, mert van amihez illik, és amihez nem. Ugyanakkor, itt megint csak véleményekről beszélünk."

Szóval igazából dobtál fejben egy dobókockával és random rámondod az egyikre az egyiket, a másikra a másikat.


Ok, így már világos.

2023. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már elnézést, kedves 14-es. Kijelentettem, hogy véleményekről van szó, azt írtam le ami nekem tetszik, miközben elfogadtam azt, ami másoknak is tetszik. Nézd, ha nem érted, hát rendben. DE, ne forgasd ki a szavaimat. = "Szóval igazából dobtál fejben egy dobókockával és random rámondod az egyikre az egyiket, a másikra a másikat."


Úgy viszont, én már válaszoltam a kérdésre, te pedig, nem a kérdező vagy. Én itt és most befejeztem ezt a komolytalan vitát.


Köszöntem.

2023. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

#15

"DE, ne forgasd ki a szavaimat."

Nem tettem, ezt jelenti, amit mondtál.

Ha nem ezt jelentené, akkor ez úgy hangzott volna mondjuk, hogy "nem szeretem a CGI-t és a Naruto-ban nem is tudom elképzelni, de ettől még ha valaki jól megcsinálja, akkor abban is el tudom fogadni".


Ennek ellenére, te egyértelműen kijelentetted, hogy mi és miben tud és nem tud működni. Vagyis dobtál a fejedben egy kockával.


"Úgy viszont, én már válaszoltam a kérdésre, te pedig, nem a kérdező vagy. Én itt és most befejeztem ezt a komolytalan vitát."

Én válaszoltam. A #8-as válaszban elég egyértelműen leírtam, hogy egy hibás story nem lesz jobb az animációtól, vagy ilyen szempontból ez a kérdés mindegy is.

2023. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!