Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Saitama van olyan erős, mint...

Saitama van olyan erős, mint Son Goku?

Figyelt kérdés
Eredetileg Gokut mondtam volna, de a Saitama vs Cosmic Garou harc alapján szerintem megállapítható, hogy Saitama is van már azon a szinten, mint Goku. Pl. kb 15 mp alatt elérte a Jupitertől a Földet, ami kiszámoltam, hogy kb a fénysegesség 141*-ese.

2023. máj. 24. 03:23
 1/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Vicces ,hogy ezer éve megy ez a Saitama vs. Goku, holott gyakorlatilag canon ,hogy egy szúnyog vagy macska jobban kicsesz Saitama-val mint eddig bárki más 😁


Egyébként meg két különböző karakter két különböző világban, más-más szabályokkal. Több mint valószínű ,hogy emiatt mindketten tudnának győzni a saját világukon belül.

2023. máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg a Saitama vs Cosmic Garou harc volt a fordulópont. Csak nem úgy, ahogy azt hinnénk.

Saitama nem shounen karakter. Legalábbis nem az volt és ONE verziójában most sem az. Saitama egy gag karakter, olyasmi mint a DB-ban Arale. És ugye nem kérdezzük meg, hogy Arale vagy Goku az erősebb, mert érezzük, hogy teljesen értelmetlen a kérdés :)

Na Saitama pont ilyen volt. De a Cosmic Garou harcban ez megváltozott. Konkrét skálát kapott az ereje, volt határa, fejlődnie kellett. Az nem egy gag harc volt, az egy shounen harc volt, nem gag karakterrel, hanem shounennel. Annak persze baromi jó volt, csak épp Murata ezzel tönkrecsapta az egész sorozat lényegét, az abszolút alapját annak, amit ONE lefektetett. Szóval ja, klassz, érdekes, Murata zseniális mangaka stb stb... de azért csak kinyírta a OPM-et 😅

2023. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van. Ahogy Goku is van olyan erős, mint Saitama. Csak a fanfic íróján múlik a dolog.
2023. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!