Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a személyes véleményed az...

Mi a személyes véleményed az Oshi no Ko című animéről, tetszik, nem tetszik, jogos a nagy hype szerinted vagy már túlzás, van kedvenc karaktered, ha igen, ki és miért?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint eddig nagyon tetszik az anime és az openingje is. Én megértem hype-ot. Az elején nem akartam belekezdeni, mert nem volt szimpatikus az idolos téma, de örülök, hogy belekezdtem mert szerintem nagyon jó! Nincs kedvenc karakterem, később biztos lesz de nagyon szeretem Ait és Miyakot.
2023. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem nagyon bejöt az anime, a story is nagyon jó, a karakterek is nagyon szerethetöek, és maga az animét is élveztem végig nézni, véleményem szerint az anime 10/8 pontot kap. Amugy a kedvenc karaktereim Kana Arima,Akane Kurokawa,Ai,Ruby Hoshino mind egyikük cukik
2023. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!