Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Trónok harca könyvek tényleg...

Bratilla kérdése:

A Trónok harca könyvek tényleg olyan jók? Személyes véleményeket mondanátok?

Figyelt kérdés

A sorozat valamiért nem nyűgözött le, de szeretnék mégegy esélyt adni neki.


Szerintetek?


18/L


2014. jún. 27. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Adjal is,mert a sorozat ratyi.

A könyvek sokkal magasabb színvonalúak.

2014. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondom, hogy a konyvek nem magas/magasabb szinvonaluak, de azert a vilag egyik legnezettebb sorozatara sem mondanam azt, hogy alacsony szinvonalu.
2014. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha a sorozat nem tetszett volna nekem, szerintem a könyveket sem kezdtem volna el olvasni. Adj neki esélyt, de kérd kölcsön valakitől/vedd ki a könyvtárból, és ha nem tetszik, nem fogsz azon mérgelődni, hogy kiadtál rá egy csomó pénzt. Igazából én a könyvekkel úgy vagyok, hogy igen, tényleg nagyon magas a színvonal, hihetetlenül összerakott a cselekmény, az egyik legjobban felépített háttér, amit valaha megalkottak, viszont néha kicsit túl sok az információ, a név, és ahogy a részletekbe belemegy az író.
2014. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adj egy esélyt a könyvnek is. Mert miért ne? Ha félsz tőle, akkor ne vedd meg, hanem kérd kölcsön vagy vedd ki a könyvtárból.

Bár én nagyon untam, és nem tetszett, de szerintem ezzel egyedül vagyok a világon...

2014. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A könyvekhez képest a sorozat elbújhat.
2014. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp agyj eséjt neki, a könyvek eszméletlen jók. Mondjuk én a sorozatot is imàdom de tény hogy a könyv sokkal jobb.
2014. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jobbak a könyvek. A sorozat azért olyan népszerű - és semmi másért - mert remek alapanyagból dolgozik. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de a könyvhöz képest eléggé gyenge.
2014. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!