Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miről szól a demon slayer...

Miről szól a demon slayer első évad, első es második része?

Figyelt kérdés
Azt mondtam egyik ismerősömnek hogy meg néztem, de nem akarom, előre is köszönöm a válaszokat

2023. jún. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Minek hazudnál, ha nem érdekel, megmondod, hogy nem a te világod/ később megnézed. Nem kell félni, hogy megbántod. Nekem

rosszabbul esne, ha meg tudnám, hogy hazudsz, mint, hogy nem érdekelt amit ajánlottam...

2023. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AlexKieninger ***** válasza:
83%
Teljesen egyetértek azzal amit a felettem lévő írt. Ne hazudj neki, mert ha belekérdez valami olyanba ezzel kapcsolatba, akkor nem fogsz tudni neki válaszolni mert nem nézted meg. Hidd el tudom milyen az amikor várod hogy a haverod megnézzen egy animét amit te ajánlottál és kibeszélhesd vele a élményét és véleményét. Egyből ráfog jönni hogy hazudsz. Inkább mond meg neki hogy nem a te műfajod és nem fogod megnézni.
2023. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Arról szól, hogy a főhős családja egy nagyon híres szakács család, akiket mindenki ismer.

Egyiknap amikor fiúk nincs itthon, akkor a család otthon lévő tagjait démonok lemészárolják. Amikor a fiú hazaér, akkor még pont ott találja a démont, aki épp megkóstolja a család által épp akkor készített ételt.

Az étel olyan finom volt, hogy ennek hatására a démon kigyullad és elég.

A fiú ezek után elhatározza, hogy olyan finom ételeket fog készíteni az ország minden pontján, amitől az emberek közt rejtőző démonok meghalnak.


Emiatt pedig útra kel és arról szól az anime, hogy milyen megpróbáltatásokon megy keresztül Japán különböző helyein, hogyan kell alkalmazkodnia az adott régióban található élelmiszer kinálathoz, amikor ételt készít stb.


Tekintve, hogy nagyon egyedi a sorozat témája, így szerintem ha pár szót mondasz arról, hogy ételkészítéses démonvadászatról szól, biztos elfogja hinni az ismerősöd, hogy láttad.

2023. jún. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Hármasnak igaza van
2023. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!