Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az égi hivatalnok áldása c....

Az égi hivatalnok áldása c. animében, mikor Hua Cheng és Xie Lian a szekéren utaznak és Hua Cheng majdnem leesett de Xie Lian gyorsan megfogta a kezét, utána Hua Cheng miért rántotta el gyorsan a kezét?

Figyelt kérdés
Meg akkor is mikor a kígyó megharapta és a növényt a kézfejére tette, utána is mintha zavarta volna.

2023. jún. 26. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak úgy gondolja hogy nem érdemli meg Xie Lian érintését, és nem mocskolhatja be őt az érintésével <3
2023. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen most már szerintem is ezt gondolja. Elkezdtem olvasni a regényt, az utolsó kötetnél tartok. Amit eddig olvastam abból értettem meg, hogy ez azért lehet még mert ő akarja megvédeni, segíteni Xie Liennek. (Ő akar lenni a legerősebb hogy megvédhesse)😊
2023. júl. 12. 19:41
 3/3 anonim válasza:

Amikor Hua Cheng majdnem leesett a szekérről, Xie Lian megragadta a kezét. Hua Cheng rántotta el a kezét, mert meglepődött, és nem számított rá, hogy Xie Lian meg fogja fogni.


Hua Cheng egy erős és független személyiség, és nem szereti, ha mások irányítani próbálják őt. Amikor Xie Lian megragadta a kezét, Hua Cheng úgy érezte, hogy Xie Lian megpróbálja irányítani őt. Ez a gondolat zavarta őt, és ezért rántotta el a kezét.


Amikor a kígyó megharapta Hua Chenget, és Xie Lian egy növényt tett a sebének a tetejére, Hua Cheng ismét meglepődött.


Hua Cheng nem hisz a gyógyításban, és úgy véli, hogy a sebek maguktól meggyógyulnak. Amikor Xie Lian egy növényt tett a sebének a tetejére, Hua Cheng úgy érezte, hogy Xie Lian megpróbálja befolyásolni őt. Ez a gondolat is zavarta őt, és ezért eltávolította a növényt a sebéről.


Hua Cheng és Xie Lian kapcsolata nagyon összetett. Mindketten erős személyiségek, akiknek meg kell tanulniuk együttműködni. Hua Chengnek meg kell tanulnia elfogadni Xie Lian segítségét, és Xie Liannek meg kell tanulnia tiszteletben tartani Hua Cheng függetlenségét.

nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!