Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az égi hivatalnok áldása, Hua...

Az égi hivatalnok áldása, Hua Cheng lélekbeszélő alakzatának jelszava?

Figyelt kérdés

Valaki tudja hogy mi a jelszava Hua Cheng lélekbedzélő alakzatának a jelszava, amibe Xie Lian belepirult, mikor megsúgta neki?

Köszönöm előre is!



2023. jún. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


"Helló! Mélyen elgondolkodtam ezen, a következőképpen gondolom: A HC verbális jelszaváról először a 106. fejezetben tudunk: Néhány dolgot figyelembe kell venni, hogy az XL a "kínos kimondani és kicsit aljas" kifejezést találni. De milyen dolgokat talál az XL kínosnak vagy rossznak?

Ezenkívül HC arra utal, hogy csak egy jelszava van, amikor azt mondja: "Azért, mert nem akarom, hogy bárki elérjen, szándékosan erre a kifejezésre állítottam be a jelszót." Foglalkozzunk XL érzéseivel a mondattal kapcsolatban: XL gyakran zavarba jön, ha valaki emlékezteti őt a bátorságról, őszinteségről és álmokról szóló idézeteire, de mivel XL nem köti össze a HC-t a múltjával, a szóbeli jelszó nem lehet az, amit XL mondott. Az XL is rendkívül zavarba jön, ha a szerelmi érzések kifejezéséről van szó... Szóval azt hiszem, a HC-jelszó nagyon hasonlít egy szerelmi nyilatkozatra, és ilyen szempontból tökéletes lenne, mert az égi tisztviselők elviselhetetlennek találnák kimondani. Jun Wu reagál a HC jelszóra a 209. fejezetben, és viccesnek találja; Találjuk ki, miket tart Jun Wu „viccesnek”: a 239. fejezetben a JW humoráról tanulunk: „Jun Wu mély és halk kuncogást hallatott, valószínűleg azért, mert Hua Chengéket naivaknak és mulatságosnak tartotta, vagy talán elégedett volt. a kezében lévő uralkodó hatalom által (utalva arra, hogy XL-ben mélyen tud hatni). De visszatérve a 209. fejezethez, fontos észrevenni HC izgatottságát: "Gege, te kezdeményezel, hogy elmondd a verbális jelszavamat." A releváns szó itt a "KEZDEMÉNYEZÉS", a HC nem azt mondja, hogy bátorság vagy bátorság; nagyon boldog, hogy XL először mondott neki valami különlegeset! és meg akarja hallgatni, hogy XL újra elmondja, így a 231. fejezetben, amikor MQ, FX és XL be akarja bizonyítani, hogy a HC HC, és nem valami báb/klón...: "Ne felejtsd el, hol vagyunk.. Ez a White No-Face régi odúja, bármi lehetséges. Találja ki magának a módját, hogy tesztelje. Hua Cheng a másik kezében kuncogott. "Nos, ez könnyű. Gege, gyere ide, elmondok neked egy jó módszert, ami segíthet azonnal ítélkezni.” Xie Lian így hallgatott rá, és bûntudatosan odament, hogy útmutatást kérjen: „Milyen jó módszer?” „Megkérhetnéd, hogy ne mindent, amit mond? Ő az, aki most gyanús, érted?” Hua Cheng azt mondta: „Mondd el nekem a kommunikációs tömb verbális jelszavam első felét, és én elmondom a második felét. akkor tudni fogod, hogy én vagyok-e az igazi" "..." A ketten egy darabig suttogtak egymás fülébe, majd Xie Lian megfordult, és könnyedén megköszörülte a torkát, és így szólt a másik kettőhöz: "Nos... ez az igazi."" Tehát ebből (a gyönyörű szép és ahhhhhhhh részből) tudjuk, hogy a szóbeli jelszó 2 részre oszlik, tehát olyan idézetnek kell lennie, amelyet JW viccesnek találna, egy szerelmi nyilatkozatból összeállított kifejezés a második félidőben (mivel a HC azt a részt akarta visszaadni). Minden korábbi érvelést figyelembe véve szinte biztos vagyok benne, hogy a HC verbális jelszava a következő: "Örökké a legodaadóbb híve vagyok""

2023. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hm...elgondolkodtató🤔 kár hogy a könyvben konkrétan nem írták le mi a kód. De szerintem is szexuális, pajzán jellegű. Vagy ha nem is az, olyan amitől Xie Lian zavarba jön.

Pl.

Szeretlek téged

Örökké a tiéd vagyok

Nem is tudom....ilyenek

2023. jún. 27. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ha van ötletetek, tippetek írjátok meg!🙂
2023. jún. 27. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam a regényt!😊 Szerintem tudom hogy mi az! Többszőr is elhangzott a regényben. Meg olvastam azt is amit te leírtál nekem mikor Xi Lien az egyik, Hua Cheng pedig a másik felét mondta ki a kódnak.

Szóval szerintem ez lesz az:


Örökre őszinte hívőd maradok.😊

2023. júl. 12. 19:50
 5/5 anonim válasza:

Ez egy nagyon nehéz kérdés mivel MXTX maga sem tudja, hogy mi a jelszó, tehát valószínűleg mi sem fogjuk soha megtudni.


Én nem hiszem, hogy az "örökké a legőszintébb hívőd leszek" lenne a jelszava (egyrészt mert szerintem megvan a varázsa,hogy Huahua abban a pillanatban mondta ki először) vagy bármilyen más ami Xie Liant megemlíti vagy egy kicsit is utal rá, mivel Lianlian nem hülye rájönne, hogy Hua Cheng érdeklődik iránta, vagy legalábbis ismerte korábban, de mivel csak Huahua barlangjában jön rá erre ezért nem hiszem, hogy ez lenne a jelszava.


Sok olyant is olvastam, hogy azt mondják a "Testem a pokolban, lelkem a paradicsomban" a jelszava, ezt azért nem tartom valószínűnek mert Jun Wu inkább lemészárolná Huahuát mintsem, hogy röhögjön ezen egy jót.


Én amit el tudnák képzelni az egy mondat ami degradálja a többi hivatalnokot vagy csak Mu Qing-t és Feng Xin-t :DD

2023. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!