Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Léteznek még cosplayre épülő...

Léteznek még cosplayre épülő rendezvények vagy bulik a mondoconon kívül?

Figyelt kérdés
Az őszi mondoconra meg lesz a cosplayem, de még utána is nagyon szívesen részt vennék ilyesmi témájú rendezvényeken, de nem tudom milyen körökben, oldalakon kellene nézelődni, vagy egyáltalán léteznek-e ilyesmik. Helyszín teljesen mindegy, nagyon szívesen elutazok az ország akármilyen pontjára is, ha úgy van:)

#cosplay #rendezvény #MondoCON #Video játék cosplay
2023. júl. 8. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, most hétvégén volt a SzolnoCon, ősszel lesz Fantasy Expo, illetve Debrecenben szokott lenni MiniCon is, amiket így fejből tudok. Illetve még külföldön is vannak rendezvények. Régebben a Magyar Animés Programok gyűjtötte ezeket össze, de most nem találom ezt a részt a facebook oldalukon sajnos, lehet már nem frissítik :(

Esetleg ha nemcsak Magyarország érdekel, itt összegyűjtik a nagyobb európai animés conokat:

[link]

2023. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most jutott eszembe, hogy a ComicCont meg kihagytam :'D idén második alkalommal szervezték a budapestit.

Illetve még ahol tudsz programok után nézelődni: az AniMagazinban szoktak lenni rendezvénybeszámolók, illetve a Cosplay.hu is meg szokott osztani magyar cosplayes rendezvényeket, amiknek nincs közük a mondóhoz. Mondjuk szerintem főleg azokat osztják meg, amikhez nekik viszont közük van, de kiindulásnak jó lehet talán ez is.

2023. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^^
2023. júl. 8. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Augusztusban szokott lenni nyárzáró cosplay piknik a Margit-szigeten.

Ott utólag megtudtam, hogy kb. egész nyáron volt ott ugyanilyen összejövetel.

Ha ez idén is így van, az baromi jó lenne, de hiába keresem eddig Facebook események között, se kép, se hang, pedig szívesen mennék szocializálódni.

Valaki tud erről valamit?

2023. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: a tavalyi cosplay piknik(ekről) beszéltem.
2023. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 én is hallottam erről, de nem találtam meg az eseményt facebookon, bár lehet csak én vagyok béna :'D Tiktokon szoktam látni mikor utólag raknak ki róla videókat. Pedig nagyon szívesen mennék én is
2023. júl. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!