Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime, amibe a...

Van olyan anime, amibe a főszereplő tud mások fejébe olvasni?

Figyelt kérdés
Olyasmi is jöhet mint a saiki. Amibe a főszereplőnek természetfeletti ereje van.

2023. júl. 10. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

-charlotte:nem pont gondolatolvasás de tudja irányítani az embereket pár mp-ig. Sztm tetszene,hamég nem láttad

-talán a kokoro connect is ilyesmi, 5 szereplő van akik random "lelket" cserélgetnek időközönként, ez is jó

-sztm a munou na Nana is picit hasonlít

-rage of bahamut:a főszereplőnek van ereje, szo szerint xd, jó a storyja

2023. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Nekem a Spy x Family jutott eszembe. Érdekes (főleg az első fele), inkább könnyed darab, érdemes lehet megnézni. Mikor kijött nagy hangja volt, mostanra talán kicsit visszaesett a hype.
2023. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Toaru Kagaku no Railgun: hasonló van benne, az egyik lány képes más embereket irányítani, emlékeket beültetni, törölni.
2023. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Son Goku, de Zseniális Teknős, és Neptunusz (Kaioshin) is képes rá.


Mindannyian a Dragon Ball animékben szerepelnek.

2023. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Van még néhány amit még nem láttam.
2023. júl. 12. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első által soroltakból láttam párat, mivel bizonytalan volt, megerősítem és kiegészítem:


Kokoro Connect: ez pont a kérdésedre az egyik konkrét, helyes válasz. Nem csak testcserés, nem-cserés (fiú-lány testek), hanem egymás gondolatait is olvassák máskor. A bökkenő az, hogy ez nem hatalmukban áll, hanem egy másik szereplőnek van felettük hatalma, aki véletlenszerűen irányítja, mikor épp testet cseréljenek egymással, mikor éppen egymás gondolataikba lássanak bele. Épp ez okozza a konfliktusokat közöttük, egyúttal a lelki érésüket is. Zseniális animesorozat, 13 részes, és van egy folytatása a K C Michi Random, ami 4 részes.

Pszichológiai jellegű slice of life anime, enyhén ecchi és romantikus beütéssel.

2023. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én csak a spy x familyt ismerem ami ilyen, de látom azt már írták
2023. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kotoura-san
2023. aug. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!