Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik genin...

LeviAckerman11 kérdése:

Szerintetek melyik genin győzné le Sasukét az átokbillog II. szint formában?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik genin győzné le Sasukét az átokbillog II. szint formában?

Narutóra én döntetlent tippelnék, mert úgy vesztett Naruto, hogy csak Sasuke fejpántját ütötte meg. Szerintem ugyanolyan erősek és ha Sasukét megütötte volna Naruto akkor mindketten ki feküdtek volna. Gaara-t nagyon valószínűnek tartom, mert szerintem Kimimaru van olyan erős, mint Sasuke és Gaara-nak fejlettebb az ereje, védelme mint volt. Sasuke tény, hogy a chidorival el tudja pusztítani a homokot, de Sasuke nem tudja ugyanakkor sokszor használni a chidorit, mellesleg Gaara-nak ott van a lopótöke amiben van rengeteg homok. Ott van Rock Lee is aki még talán, de csak az 5. kaput képes kinyitni, + hamar bele fáradhat, így nem valószínű de azért van egy kis esélye. Nejinek nem sok esélye van, sőt ő alapból nem bírná Sasuke ellen a harcot, Naruto ellen is úgy kapott ki, hogy Naruto egy klónnal szivatta meg és még a kevés kyuubi chakráját használta. A többi genint nem látom esélyesnek. Azt tudom, hogy a joninok közül páran legyőznék, pl: Kakashi, Asuma, Guy. Meg ugye az egész Akatsuki, a 3 legendás ninja, Kabuto. Ők legyőznék. Arra vagyok kíváncsi, hogy geninek közül kit láttok esélyesnek.? Meg ugye indokoljátok is meg. Engem régóta foglalkoztat ez a kérdés. És csak a sima Naruto-ról beszélek.



2023. júl. 30. 21:44
 1/2 Thunderfairy ***** válasza:
78%
Neji már győzőtt le 2. szintű átokbillogot amikor Sasuke után mentek mert ellopták a testét Orochimarunak. Pont egy olyant nem tartasz esélyesnek akinek van Byakugan képesége(Neji), mig egy olyat aki csak pusztakezes harchoz ért (Rock Lee) meg esélyesnek tartasz, Néz utána kicsit jobban a Byakugan képességnek.
2023. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neji ereje nem hiszem, hogy elég lenne Sasuke legyőzéséhez. Ráadásul Kidomaru és Sasuke nem egy szinten vannak. Rock Lee-t azért tartom esélyesnek, mert képes használni a fordított lótusz ötödik kaput, ami valljuk be túlszárnyalja Neji erejét.
2023. szept. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!