Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan isekai anime, ami nem...

Olyan isekai anime, ami nem komédia?

Figyelt kérdés
Az isekai animék nagy kedvenceim, sokat megnéztem már, de szeretnék nézni egy olyat is, ami nem a poénkodásra épít. Nem baj, ha egy kicsit mégis, de szeretnék nézni egy komolyabb isekai animét, ami nem űz viccet a saját műfajából

2023. aug. 6. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ima, Soko ni Iru Boku
2023. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
#1-est adom, plusz Shin Sekai Yori.
2023. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

A Shinsekai Yori bár nagyon jó anime, de nem isekai.


Kérdező, miket láttál eddig? Csak hogy ne kapj olyan ajánlásokat, amiket már láttál eddig.

2023. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tensei shittara slime datta ken

Mushoku tensei

Overlord

Tate no yuusha no nariagari

Cautious hero

Mairimashita Iruma-kun (én isekai-ként kezelem)

Gaikotsu kishi-sama

Shinka no mi

Swor Art Online

Re:Zero

Konosuba (1.évad)

Kaifuku jutsushi no yarinaoshi

Isekai de cheat skill

Inuyasha

Isekai ojisan


Lehet, hogy több, de ezekre még emlékszem.


Nehezen találok mostanában jó isekai animét. Szeretnék egy olyat megnézni, amiben benne van minden, amit szeretni lehet az isekai animékben, és amiben a karakterek nem (csak) ökörködnek. Pl; a Gaikotsu kishi-sama-tól se vártam, hogy ennyire fog tetszeni, de mégis ez lett a kedvencem ebből a műfajból.

2023. aug. 6. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Juuni Kokuki

Ura Sekai Picnic

Tenkuu no Escaflowne

Genmu Senki Leda

DRIFTERS

2023. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még Log Horizon, az egyértelműen a legjobb isekai sorozatok közül való, de van benne poén.


Illetve kihagytam a .hack//SIGN címűt, de az csak annyira isekai, mint a Sword Art Online (VR videojáték, nem valódi más-világ).

2023. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 nem baj ha van benne poén, csak ne arra építsen
2023. aug. 6. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Isekai shokudou

Juuni kokuki

2023. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest

Grimgar: Ashes and Illusions

No Game No Life

Re:Creators

The Twelve Kingdoms

Saga of Tanya the Evil

2023. aug. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Nos, akkor hogy lásd, kérdező, egy NEM-fantasy, NEM-isekai rajongónak is tud tetszeni 1-2 ilyen alkotás, hátha bejön neked is ez a néhány alábbi (látom, az isekai és fantasy műfaj között te se húzol merev határt, így én se, bár a komolyságot nem egészen vettem, hogyan érted, csak annyit, hogy ne poénokra építsen):


Made in Abyss (több évad, animemozival körítve).


Madoka Magica (2011, 12részes): filozófikus, két világ között ugrál, a boszorkányok világába a magical girl-ökkel, és vissza. Igen elvont darab, készülj fel rá. Nehéz falat.


Accel World (gamer anime, mint a Sword Art Online, csak sokkal jobb; Elon Must találmányára épít, a neura link-re).


Juuni kokuki-t írták neked, elkezdtem nézni, csak a bőség zavara miatt hagytam félbe, MÉG NEKEM IS tetszik az első 4 rész, amiket láttam a 45-ből! Fogom egyszer folytatni. Ezredfordulós, de nem rossz a grafikája!


Chihiro szellemországban: klasszikus, de senki nem említette még, te se. ;-)


Astarotte no omocha: határeset, egy próbát megér. Succubus-os, de sokkal inkább slice of life / fantasy. Succubus-ok a mi világunkban (reverse iseikai, ha úgy tetszik). De ezt hagyd utoljára, lazulásnak jó, semmi több, viszont van hangulata.

2023. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!