Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes nézni a, mikortól...

Érdemes nézni a, mikortól indul be a Gintama?

Figyelt kérdés

Tik tok-on, youtube-on nagyon sok rövidke jelenettel találkoztam, hol eszméletlen vicces és hol epic harcokkkal telis teli.


Már kétszer kezdtem el, de csak az első 10-15 részig jutottam el... valahogy beleuntan, pedig sejtem, hogy sokkal több van a sorozatban mint ami elsőre látszik.



2021. júl. 25. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Sok hype animével jártam már én is így. Én a Narutot meg BnHA- t is meguntam hiába jók, valahogy egy idő után már nincs akkora motivációm tovább nézni. Gintanat is épp emiatt nem kezdtem el. Inkább kezdek bele egy szezonos új animebe vagy egy maximum 12- 24 részesbe.
2021. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

a gintama sosem indul be!

felváltva csinálja a drámai és vígjáték részeket! igazából tök kár érte mert hatalmas potencia lenne benne... amúgy nem olyan vicces... :/ szerintem a japánoknak sem (egy részének biztos) de ez kb olyan mint nálunk a polgár pukkasztó dolgok

2021. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes nézni, de nincs rá garancia, hogy tetszeni is fog, ha nem tetszik inkább ne erőltesd és nézz valamit ami tetszik.

A legtöbben azt szokták mondani, hogy az 50-es részek körül indul be a Benizakura arcnál, bár szerintem úgy igazán a 150-es részeknél indul be a Yoshiwara in Flames arcnál.

A Gintama a legélvezetesebb anime amit eddig láttam, csak elég nehezen indul.

2021. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gintama egy nagy klasszikus anime, nekem az egyik kedvencem. Viszont csak akkor érdemes belekezdeni szerintem, ha előtte már sok animét láttál. Rengeteg referencia van benne, és a humora elég egyedi. Idővel beindul, ahogy az előttem levők is írták.
2021. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne nézd. Keres olyant ami tetszik is. Soha ne azért nézd mert népszerü, azért nézd mert tetszik.
2021. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a humorra épül, így már számomra az első résztől beindult. Csata van bőven benne, de az úgy az 50. rész után valahol.
2022. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!