Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A borutoban Sasuke elveszti a...

A borutoban Sasuke elveszti a rinneganját . Viszont ha a hashirama sejtekkel visszanövesztenék a kezét ,akkor szerintetek visszatérne a rinneganna?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A szavazatokat kérlek indokoljátok
2023. aug. 21. 12:42
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Obitonak se volt rinnegan pedig a teste fele hasirama sejtekből állt.. nincs valószínűsége hogy legyen neki újra…
2023. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem valószinűsége van ,csak nem biztos ,mert obitonak a fél szeme hiányzott ,ezért nem használt susano t ,illetve valószínűleg ezért nem ébredt fel a rinneganja
2023. aug. 21. 18:36
 4/12 A kérdező kommentje:
*fél sharinganja hiányzott
2023. aug. 21. 18:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha valahogy sikerülne visszaállítani a sharinganját akkor abban az esetben szerintem lehetővé tenné ,de az is lehet hogy erre nincsen szükség
2023. aug. 21. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát én csak azért nem látok ebbe semmit, mivel gondolom így tervezték a készítők, hogy a két ikonikus karaktert legyengítik és így teret kapnak az újjak, ahogy naruto elvesztette kuramát így sasuke is a rinnegant.
2023. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet sikerülne valahogy de csak akkor látnék sokat ebbe ha nem a borutoban történne mindez, hanem a narutoba. Így ezzel kvázi kiírták a régieket a forgalomból. Legalább is én így gondolom, de majd kiderül
2023. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Meg én másra gondolok hogy mire fogja használni sasuke a sharingant, de nem akarok spoilert mert én olvasom a mangát is😄
2023. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is olvasom de nem tudom mire gondolsz ,esetleg privátban megtudnád írni?
2023. aug. 22. 18:34
 10/12 everlight ***** válasza:
Maximum ha egy új szemet ültetnének be neki, Obitonak egyből a sérülése után kapott Hashirama sejteket,Sasuke esetében a begyógyult kar csonkja már nem tudna hashirama sejteket befogadni.
2023. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!