Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy döntetlen lett a Sasuke és Naruto csata?

Figyelt kérdés
Mert Sasuke csomószor le győzte Narutot és a végén jó lett volna, ha Naruto nyer. És volt egy filler is ami miatt ideges lettem, mert az le Spoilerezte a csata végét.

#Naruto vs Sasuke
2022. febr. 4. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Naruto nyert. Ő nem akarta megölni Sasukét. Narutónak az volt a célja, hogy senki ne haljon meg. Így is lett.
2022. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel Sasukét jobban bírom ezért engem nem zavar. :D


De egyébként az ideológiai harcot Naruto nyerte, és ez volt a lényeg.

2022. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Naruto győzött, mindig is azt akarta, hogy egyikük se haljon meg, és ezért a céljáért meghalni is képes volt. :)

Ahogy előttem írták, ő nyert, csak a fizikai sérüléseik tükörképek.

Azt meg mindkét hülye kis kölyök megérdemli, főleg, hogy az ő világukban csettintésre alkotnak új végtagot.


Ha esetleg nem olvastál, vagy néztél Borutót, akkor SPOILER:


nem véletlen, hogy Narutónak Hashirama sejtjeiből újraalkották a karját, aztán kaphatott volna egy még jobbat, Sasuke meg elvándorolt vezekelni, és sosem lett új bal karja (legalábbis addig, ahol most tartok az animében).

2022. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!