Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Alábbiakhoz hasonló animék?

Alábbiakhoz hasonló animék?

Figyelt kérdés

Olyan animéket keresek, ahol nagyon rámennek a főszereplő karakterfejlődésére.


Pl.:

Eren Yeager- Attack on Titan

Tanjiro Kamado- Demon Slayer

Midoriya Izuku- My Hero Academia


Tokyo Ghoul esetleg jó választás lehet?



2023. szept. 4. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoulból,ha az érdekel a mangát sokkal jobban tudom ajánlani,mivel az anime nem lett éppen egy remekmű. Nagyon tudom ajánlani emellett még a Vinland Sagát, Thorfinn karakterfejlődését hatalmas öröm nézni.
2023. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
hát én a "Niggers R Slaves"-t ajánlanám legjobb anime
2023. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első. Olvastam igen, hogy a manga sokkal jobb, de nem olvasok mangát. Ha nem olvasom a mangát, akkor szerintem a sorozat is tetszeni fog, mert nem lesz mihez mérni.
2023. szept. 4. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Megértem hogy valaki ne olvasson mangát, azért tartottam csak fontosnak hozzáadni, mivel én először az animét néztem és nagyon élvezhetetlennek tartottam, majd jópár évvel később a manga miatt képes voltam megkedvelni.
2023. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A manga miatt? :O Hát akkor már nem a sorozatot kedvelted szerintem. Esetleg Dororot láttad?
2023. szept. 4. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen és jepp
2023. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na és milyen? Tudnád ajánlani? Jobb mint a Tokyo Ghoul?
2023. szept. 4. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
A dororo tényleg jó kis anime, rövid de elég jól ki lett találva, csak ajánlani tudom :)
2023. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megnézem!
2023. szept. 5. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
A Tokyo Ghoul anime mondjuk nagyon pc lett, valamint az egyik évad anime eredeti vagyis nem mangahű. Ha mindenképpen csak az animét akarod nézni akkor tedd azt de ha esetleg majd lesz kedved olvasd el a mangaját is mert 1000szer jobb és ott nincsenek kivágva a durva jelenetek vagy a komplett asszem 2.évad ami nem mangahű.
2023. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!