Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az alábbiakhoz hasonló animéke...

Az alábbiakhoz hasonló animéket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Barakamon, Welcome to NHK


Szóval hétköznapi élet, és nem árt ha vannak benne vígjáték elemek. Köszi előre is, zöld pacsi garantált :)



2015. febr. 16. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erősen a komédiára épül, de például Daily Lives of High School Boys, vagy amit én nagyon kedveltem, kicsit romantikusabb, a Honey and Clover jó humorral, aranyos történettel :)
2015. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, pacsi! Ha valaki tud még, jöhet!
2015. febr. 16. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hű, rákerestem az általad írt animékre, és a "Welcome to NHK" érdekesnek tűnik, azt hiszem meg fogom nézni! Köszönöm az ajánlást, még ha akaratlanul történt is! :3


A Genshiken-t láttad már? Az is otakukról szól, én imádom! Az egyik kedvencem! (^_^)

2015. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
Én a Barakamon után néztem a Bunny Drop-ot, más a téma eléggé, de az is hangulatos.
2015. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Isshuukan Friends
2015. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

rohadt vicces :D

2015. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!