Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, elsősorban azokat...

Animések, elsősorban azokat kérdezném akik látták a BUNGOU STRAY DOGS 5ik évadát, mit gondoltok Fyodorról? Meghalt? Vagy életbe maradt valahogy?

Figyelt kérdés

Spoiler!!!! Aki nem látta ne olvassa el!!!


Szóval, lehet csak azért sőt biztos mert Fyodor volt a kedvenc karakterem, és szerintem a legjobb antagonista karakter eddig. De ugye a 11ik részben ahogy felrobbant a helikopterrel, és utána atomjaira ment szét, és Nikolai fogta a kezét 😭 ezért ebből egyrészt azt gondolom hogy szinte semmi esély hogy életbe maradt, de nekem valahogy van olyan teóriám hogy lehet kiugrott a helikopterből, vagy valami és csak leszakadt a karja, és utána félkarú lesz, vagy már előre megírta a könyvbe hogy mi fog történni, és ezért túlélte valahogy. Vagy majd később foléled mert így írta meg a konyvbe. Ti mit gondoltok? Az a baj, hogy nem tudni mikor jon a hatodik évad mert az anime ha jól tudom, felzárkózott a mangához.



#anime #manga #Fyodor
2023. szept. 22. 14:07
 1/1 Excabeludo válasza:
Egyik sem. Ez csak egy rajzfilm. Úgyhogy megnyugodhatsz
2023. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!