Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik manga??

Ez melyik manga??

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Sekai wa Kimi de Mawatteru by Ogawa Chise.


Legközelebb használd a google képkeresőjét és nem kell várnod a válaszra.

2023. okt. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es mondjuk hogy keressek ra ha nemtudok rola semmit? Szerinted mier kerdeztem itt? Mer mindenhol kerestem de nem talaltam.
2023. okt. 8. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a megnyitott képet letöltöd majd behúzod a képkeresőbe és kész. Megvan amit kerestél. Így csináltam meg azt amit te is megtudtál volna csinálni.
2023. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A képkereső meg már alapdolog számít lassan 10 éve.
2023. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kepzeld en is ezt csinaltam de rohadtul nem talaltam meg.

Es minek valaszolsz ha egy bunko kocsog vagy. Az ilyen emmberek miert elnek egyaltalan. 😩🤌

2023. okt. 9. 04:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sírni kell hanem elfogadni és belátni, hogy hibáztál. Azután pedig lehet azt nézni miben tudok javulni, fejlődni. Mármint ha te is tudtad, hogy hogy kell használni a képkeresőt akkor neked miért nem sikerült és nekem miért? Szerintem nincs gond ha valaki nem tud valamit csak ne hazudjon, hogy tudja.


Amúgy meg ha megfigyeled rengeteg olyan kérdés van fent az oldalon amit fel se kellett volna rakni mert a google segítségével 5 másodperc és meg is van a válasz, magyarul is. 2023-ban lassan 24-ben az emberek többsége még mindig nem tudja használni a google keresést. Ez az ami megdöbbentő.


Bunkó? miért? mert segítettem úgy, hogy megmagyaráztam amit csináltam? Ha én nem teszem valószínűleg más nem válaszolta volna meg. Örülj, hogy vettem a fáradtságot és segítettem.

2023. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerinted ki olvassa ezt el? Le se szarom mákor menj máshova rinálni
márc. 8. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!