Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kabuto erősebb lett mint...

Kabuto erősebb lett mint Orochimaru?

Figyelt kérdés
Most nézem a shippiudent, éd Kabuto kígyó lett. Szerintetek erősebb lett mint a mestere? ( ne spoilerezzetek pls)

2023. okt. 28. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Jobban elsajátította a remete módot, viszont Orochimaru erőssége nem ebben rejlett, hanem abban hogy iszonyat sok jutsu-t ismert. Összessegében szerintem Orochimaru erősebb, mert sokkal változatosabb tamadásra/védekezésre képes.
2023. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim válasza:
27%
Elméletileg újra gyógyítja magát minden sebzés után(újra növesztett kar,láb stb). Elmondom neked szinte mindent Orochimarutól tanult meg, Edo Tensei nevű jutsu a legerősebb mert a halotatt is képes feltámasztani, tehát azt a technikát meg szerzetes ninják fejlesztették ki. Valamennyire tudok angolul régen láttam, de melyik erősebb? Szerintem Orochimaru nagyobb chakrahálót tud kiépíteni, mert elméletileg átkokkal is megtudja bénítani genjutsuval az áldozatát. Azt kell mondjam előbb kifejlesztette a képességeit, mint az összes hokage. Tehát őt meg Sasukét továbbra is összedolgozni láttom a végén lehet felülmúlták volna a rókadémont is. Csak egyébként mit mondjak alkoholista volt mind 3 sannin. Amúgy azt kell mondjam ebben a mangában semmi erősebb a sharingan erejénél, mert a juubi ami elakarta Rikodou Sannin keze alatt pusztítani a világot, valójában ezen energia hatása alatt van. Bevallom ami nekem kéne még a való életben is, az a sharingan végváltozata edo tensei üzemmódban.
2023. okt. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

Ohhh köszike a valaszokaat:o

Dehat Orochimarut Itachi fél mp alatt elverte. Azt hallottam havertol h Kabutot nehezebben gyozi le, igaz h nem volt szandeka Itachinak h megolje, talan ezert.

2023. okt. 28. 05:28
 4/76 A kérdező kommentje:
Tehat Orochimaru legyőzné a kígyó kabutot?
2023. okt. 28. 05:29
 5/76 PMC Wagner ***** válasza:
70%
Ez attól függ mellik naruto rendszert nézzük. Ha az eredetit amiben a chakra irányítása és a jutsuk tudása szerint volt értékelve a tudás akkor Orochimarut elég kevesen tudnák felülmúlni. A shippuuden és az után viszont ez lényegében háttérbe szorult és csak a nyers erő számít.
2023. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Hát Orochimarut a saját erejével vs Kabutot azzal az erővel amikor Itachi ellen harcolt. Abból kiindulva hogy Itachi Orochimarut hamar legyőzte, Kabutot meg nehezebben(bár nem ölhette meg az edo tensei miatt, meg nem is Karta), Kabuto erősebb szerintem.
2023. okt. 30. 06:55
 7/76 everlight ***** válasza:
70%
Orochimaru a genjutsu miat dőlt be Itachinak ,az edo tensei es Itachi nyílván erősebb mivel nem kell védekeznie,mert nem érez fájdalmat.
2023. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Érdekes, Orochimaru sárkányát(ami az egyik legetősebb jutsuja) betegen, félholtan is legyőzte Itachi.

Orochimaru mondta maga, hogy Itachi sokkalta erősebb nála.


A kérdés még mindig az, hogy ha Itachi meg is akarná ölni Kabutot, mert nem kell leállítania az edo tenseit, akkor mennyivel győzné le könnyebben Kabutot?

2023. nov. 1. 05:03
 9/76 everlight ***** válasza:
100%

8O Nem a sárkány a legerősebb jutsuja. Nem tudott jutsukat használni ekkor.Abszolút leggyengébb formájában volt ekkor.



Itachi simán meg tudná ölni Kabutót.

2023. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

Köszi a választ utcsó!


És valamivel nehezebben győzné le mint orochimarut vagy ugyanolyan könnyen?

2023. nov. 2. 01:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!