Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A narutoból Nagato erősebb...

A narutoból Nagato erősebb volt mint Itachi vagy Orochimaru?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Komolyan ekkora kocka vagy? Remélem 12 alatt vagy mert ha nem akkor kezdj el gondolkodni az életeden
2011. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
9 vok de te nem tudod? valahogy nem találom a részeket:(
2011. febr. 26. 12:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Sok utalás volt arra, hogy Itachi erősebb mint Orochimaru, Nagato biztosan erőseb volt Orochimarunál, viszont hogy Itachi és Nagato közül ki győzött volna? Jó kérdés, nagyon sok múlt volna azon hogy Itachi rájön-e Nagato "gyengéjére". Igazából mindkettőt kilehetett volna hozni győztesen egy ilyen csatából.
2011. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kb én is ilyen vonalon indultam el a fejtegetésben,de sztem Nagato erőseb lehetett mint Itachi és azért mert a Naruto Shippuuden 167.részében kb 1enrangú harc volt pain/nagato és naruto között.Itachi nem bírt volna el naruto akkori alakjával.Ebből következtettem arra hogy Nagto erősebb mint Itachi. thnx a választ:)
2011. febr. 26. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos ha logikusan gondolkodunk.. Van egy olyan Rész amikor Madara mondja Sasukének hogy Peint legyőzte Naruto és akkor hozzáfüzi azt hogy még nállad is erősebb lehet. Ekkora ugye bár visszagondolunk Itachi vs Sasuke-ra.. Itt Sasuke nyert tehát ha logikusak vagyunk akkor.. 70% hogy Nagato erősebb volt.. Meghát ugye bár általában a Goré mindig a legerősebb.. Tehát megkockáztattom 75%-ra..

ui: Sasuke vs Itachi.. Itachi beteg volt.. persze tudom.. és ezért nyert sasuke..


Mindenki figyelmébe ajánlom ezt a webet.. Sok jó arc van és sok hasonló kérdés. anime-size.try.hu

2011. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
regisztráltam:):D de hogyan tölthetek fel animéket ?
2011. febr. 26. 14:05
 7/14 A kérdező kommentje:
ok már+van
2011. febr. 26. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fer mindig azok a karakterek halnak meg akik a kedvenceimmé válnak! :( ITACHI! és OROCHIMARU!
2011. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itachi kifekszik,de Orochimaru felszivodik valamelyik gazdatestbe nekem személy szerint Nagato,és Orochimaru a kedvenceim.Most már csak orochimaru éldegél
2011. márc. 27. 00:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itachi küldött volna egy amaterasut és nagató minden alkotmánya szörnyethalt volna.
2011. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!