Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animét keresek, amelyet ha...

Saxpianikon kérdése:

Animét keresek, amelyet ha végig nézek kedvencemmé válik, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kérlek ajánljatok olyan animéket, amit ha elkezdek nézni, és már rég aludnom kellene, még akkor is benyomok pár részt, mert nem bírom ki, hogy várjak a folytatással! :D Kérlek ne csak egy címet írj, hanem egy rövid okot is amiért ajánlanád. Mondok pár példát, ami ezt váltotta ki belőlem:

-Dragon Ball

-Black Clover

-Re Zero

-One Punch Man

-Akame Ga kill,

-Inuyashiki

-Berserk.

-X hunter X.

Most épp a Sword Art online ami nézek, eddig egészen tetszik idáig. Főleg arra vágyom, hogy nagyon epikus jelenetek legyenek az animében, vagy nagyon meghasson érzelmileg. Ne legyen túlságosan kiszámítható. Az sem baj, ha abszolút nincs benne harc, viszont mellette a sztory nagyon érdekes. Fontos, hogy ne legyen túl komolytalan... Az nem baj, ha van benne komolytalan jelenet, de alapvetően inkább komoly animét néznék. Eléggé sok animét láttam, és úgy érzem már nincs mit néznem. Amivel szemezgetek, de nem tudom eldönteni, hogy megnézzem-e: Bleach, Fullmetal Alchemist, viszont rengeteg animét láttam, amiről alig láttam egyáltalán, hogy szó esett volna, alig ismerek, mégis nagyon tetszett.



2023. okt. 29. 17:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Boku dake ga inai machi zseniálisan jó volt, ha valamit végig néztem reagálok rá. :) Pont ilyen animére gondoltam. Köszi az ajánlást.
2023. nov. 21. 23:27
 12/12 anonim ***** válasza:

JJBA

Nekem a kedvencem forever, a karakterek szuperül vannak kivitelezve, a story mindig király, elgondolkodtató.

Nem mindennapi anime, első évad kissé uncsi, de hidd el, nem bánod meg ha az egészet végignézed, az életed jobbá teszi.

jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!