Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jelent valamit ez, vagy csak...

Jelent valamit ez, vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Már a 2. anime esetében látom a magát földönkívülinek mondó, szkafanderes figurát, aki feltűnik a szereplők életében, majd eltűnik, se szó, se beszéd. És mind a 2 műben csinos, kék hajú kislányok voltak az űrruhában.


Az egyik mű a Denpa Onna to Seishun Otoko, a másikra nem emlékszem, de valami lágy leszbikus-sulis történet volt, és ott kisebb volt a "földönkívüli".


Ezek valami easter egg karakterek? Mint a The garden of words tanárnője a Your name műben.



nov. 23. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem figyeltem meg, hogy konkrétan easter egg lett volna, amiket említesz, de ugyebár megvoltak a korszak leegyszerűsített sablon arc ábrázolásai a 2000-es évek elején, amikor is többnyire csak a nemük, hajszín és a frizura különböztette meg a szereplőket, látványra.

Nem mindegyik korabeli anime esetén, de többnyire igen.


"a másikra nem emlékszem, de valami lágy leszbikus-sulis történet volt, és ott kisebb volt a "földönkívüli"."


Szerintem a Kashimashi-ra gondolsz, imádom! Gyengéd leszbikus szerelmi sokszög kamaszokkal.

Tomari-chan nekem örök favorit...


A Garden of W és a Your name szerzője, rendezője ugyanaz: Shinkai Makoto. Épp ezért nem csoda, ha olykor hasonló némelyik arc.

nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!