Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime karakter,...

Melyik az az anime karakter, akivel ki lehetne kergetni téged a világból, annyira utálod? Nekem Gabi az aot-ból

Figyelt kérdés
nov. 27. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem Armin az AOT-ból.
nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Shippo az Inuyasha-ból

Tudom,hogy sokan nagyon aranyosnak gondolják,de engem iszonyatosan idegesít a személyisége

nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Zenitsu a Demon Slayer-ből. Az első 2, max 3 alkalommal még talán viccesnek is tudtam mondani a nyavalygását, de utána már baromira irritált.
nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Nekem is az ilyen Zenitsu-félék. Nem bírom a sok felesleges visítozást. Az kicsit erős ,hogy ki lehetne kergetni a világból, de azért idegesítő.


Egyébként miért pont Gabi? Igen, az elején elég idegesítő, unszimpatikus volt, de amúgy egész egészséges karakterfejlődést kapott. Én meg tudtam kedvelni, vagy legalább is nem tudok utálni valakit aki ennyire gyökeresen képes volt szembefordulni mindennel amivel eddig mosták az agyát stb.

nov. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Thunderfairy ***** válasza:
58%
Nekem az amikor kisgyerekes karaktert tesznek animékbe. Például a Bleach-ba vannak olyan karakterek hogy egy plüss állat a gazdatestűk a mesterséges lelkeknek. Őlüss oroszlán például. Meg az egyiknek egy plüss madárka. Tehát az ilyen gyerekes dolgokat kihagyhatnák az animékből.
nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Thunderfairy ***** válasza:
Plüss oroszlán
nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Pl Taiga a Toradorából. De ha pontosítást akarsz azt mondom, hogy maga Tsundere típus sokan nevetnek rajtuk de engem irritálnak az ilyenek.
nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Egyébként miért pont Gabi?"

Erent akart írni, de amiatt cancel-ezték volna, ezért Eren lány változatát írta.

nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, kedves 8-as Erennel semmi bajom sincsen. Gabi-t azért utálom akárhogy is változott meg, mert irritál a személyisége és nem akarok spoilerezni de szerintem aki belém kötött tudja mit tett Gabi.
nov. 29. 19:58
 10/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
53%

Szerintem lehet spoilerezni, már vége az egész animének is. Aki még nem látta az úgy sem olvasná tovább.


Nem kötöttem beléd, teljesen normálisan kérdeztem. Mondjuk azért kicsivel épkézlábabb véleményre számítottam mint a tipikus Sasha fangirl/fanboy-féle Gabi fikázás aminek semmi értelme, cserébe erősen kétszínű ha mellette Eren-el meg semmi bajod (na ezt veheted belekötésnek😁).

De azért van pozitív oldala is annak ,hogy még mindig vannak Gabi utálók: ők is kiváló példái annak ,hogy a befejezés (a gyűlöletspirállal kapcsolatban) miért realisztikus.

nov. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!