Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayversenynél mennyire...

Cosplayversenynél mennyire kell magunktól készíteni a cosplayt? Minden ruhadarabot? (Fantasy Expo) o_o

Figyelt kérdés

Mondjuk ha kaptam egy szoknyát ami pont jó és nem kell alakítani az már csalás ha neveznék és nem én varrtam? Nem igazán értem mennyire kell szigorúan venni, bocsi😂🙈

Valakivel esetleg beszélhetek aki volt/megy majd Fantasy Expora? ^^"



nov. 28. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Személyes tapasztalatom nincs, de amikor voltam kisebb vidéki animés rendezvényen volt olyan, aki elmondta,H ő nem tud varrni, varratni szokta mindig a ruháját, a kiegészítőket szokta ő készìteni, de remélem kapsz ettől hasznosabb választ, majd.
nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Szabályzat:

[link]

"Esetleges kizáró indok: rendelt vagy más szakember által készített ruha, elégtelen információ a ruha elkészítéséről (ez a zsűri privát döntésén alapul). Ez nem jelenti azt, hogy a versenyző ne kaphatna esetleg segítséget a barátaitól, családjától, stb."

nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azzal az információval nem tudnék szolgálni hogy milyen öltések meg stb o.o nagyjából csak a kiegészítőket kellene csinálni mert a ruha elég alap
nov. 30. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!