Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » VERMEIL IN GOLD, azért nem...

VERMEIL IN GOLD, azért nem lett népszerű, mert a nézők nem bírták gyomorral a benne ábrázolt pedofíliát, és annak pozitív beállítását?


dec. 6. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. A pedofil a serdülő kor ELŐTTI gyerekre izgul. A világos hajú srác 16 éves sztori szerint.


2. Japánban és szinte minden országban ez már bőven legális korosztály (ha szexről van szó). Nálunk pl csak 14 év a beleegyezési korhatár.


3. Egy Anime katakter 10 és 10000 között kb bárhány éves lehet ránézés alapján. Nincs koruk, mivel nem létező személyek.


4. 6.6-os IMDb-s értékeléssel jópár Marvel filmet beelőz...

dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. 2. Itt a Gyakorin olvastam több kommentelőtől, hogy az is pedofília, ha egy felnőtt, 30+-os férfi, egy 20 éves gyereklányra mozdul rá.


3. De itt a srác 2.-os "gimis", a nő meg felnőtt. A háttérsztori szerint 550, de most maradjunk az emberi testformájánál, ami egy fullos, felnőtt nő.


4. IMDb???? Komolyan??? HATALMAS, de régi filmek alig vannak pontozva, míg ilyen vackok, mint az ALKONYAT tinivámpír marhaság meg fel van xopkodva. Személyes példám: Rákerestem vagy fél éve a mai TOP 100 színésznőre. A 100-ból a fele olyan indiai és paki csaj volt, akiknek a létezéséről sem hallott a világ, csak ugye az a térség nagy, óriási a népesség, és sok a mobil.


Mellesleg külföldi oldalakon olvastam, hogy sokakat zavart a korkülönbség.

dec. 6. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"20 éves gyereklány" - na, kb ennyire van értelm e a GYK-ból kiindulni:D
dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. 2. Ha én azt írom neked, hogy én vagyok Szűz Mária, azt is elhiszed, mert itt olvastad? És még terjeszteni is elkezded? :)


3. Attól még nincs kora. Nem létezik, egy kupac vonal. A srác is simán lehetne egy 100 éves tünde. Vagy kb bármi, amit kitalálnak róla. Attól még nem élő személy és még csak nem is néz ki annak.


4. Nem attól lesz egy film népszerű és sokak által kedvelt, mert TE szereted, és úgy gondolod, hogy nem tudom milyen érték van benne. Ebbe a bolygón élő többi embernek is pont ugyanolyan beleszólása van, mint neked.

dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Gondolom ez a kérdés is a tied:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1248..


Ott is elmagyarázták ,hogy bármit is olvastál itt a GyK-n hülyeséget írtak. Ha ezek után is erőlteted ,hogy nemhogy a tinikkel kapcsolatos párkapcsolatok, de még a 20+-osok is pedofil kapcsolatok akkor az már nem több agyatlan trollkodásnál.


Amúgy meg sokminden “beteg dolgot” bevett már az emberek gyomra (nem feltétlenül szexuális dolgokra gondolok). Meglepne ha a sokadik ilyen “tini+felnőtt” dolgon akadnának fenn sokan.🤷

dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Huszonéves gyereklány? Mif.szom :D
dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy szellemileg 5 éves szintjén álló kérdező...

Szánalmas, hogy alapvető fogalmakkal nincsenek tisztában az emberek.

dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A 20 éves az már egy fiatal felnőtt nő. Simán szülhet is akár.
dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Sőt, katona, őr és rendőr is lehet, fegyverrel. De ennek ellenére azt írták, hogy az más, mert attól még befolyásolható és kihasználható, és ki is használják az idősebb pasik. Itt írták, a Gyakorin. Többen is.
dec. 8. 16:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9


Most nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire agymosott vagy, hogy csak azért elhiszel valamit, mert valaki azt leírta, vagy csak troll vagy.


Az viszont eléggé ijesztő, hogy mindkettőre ugyanakkora esélyt látok, ahogy hanyatlik az ország értelmi színvonala...

dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!