Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Demon slayer vagy Naruto?

Demon slayer vagy Naruto?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Igaz, mindkettő másért jó, de ha össze vetünk több szempontot (pl. animáció, harcok, sztori, karaktere és fejlődésük, harcjelenetek, grafika stb...) akkor melyik lenne a jobb.

Illetve, ti melyik világba élnétek szívesebben?

Tudom, elég anime őrültnek hangzom, de légyszi csak normális válaszokat ha lehet! Előre is köszi!



dec. 7. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő úgyan jó. De ha nem nézűk a Naruto Shippuuden részt akkor a Naruto a jobb
dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy vagyok ezzel, mint a 4-es
dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetetlen összehasonlítani őket, hiszen a naruto régebben futó anime. Rengetegen azon nőttek fel és fontos részévé vált életüknek. A démon slayer viszonylag új és mas a hangulata is teljesen. Ugyan műfajban azonosak mégsem hiszem hogy ilyen szinten osszehasonlithatoak. A naruto meg a bleach-el sem összehasonlítható szerintem. Pedig ezek elég OG animek vagy inkább meghatározónak mondanám. Ugyanakkor a démon slayernek nincs olyan meghatározó ereje szerintem. Ezért sem hiszem hogy meglehet határozni melyik a jobb illetve kihirdetni győztest. Személy szerint nem vagyok egyiknek sem nagy rajongója, persze ez nem azt jelenti hogy utálom őket.
dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

Egyiket se szeretem. Egyik főszereplő sem passzol a történet világába.


Naruto-nak halvány fingja sincs a szakmáról, amiről konkrétan egész életében tanult, csak 2 technikát használ Kage bunshin és Rasengan. Ezekkel technikákkal sem lenne akkora ász, ha nem lenne Kurama. A mellékszereplőkön meg egy idő után már nincs is hangsúly. Az idióta főhős nem rossz húzás, de Naruto már sok esetben nem vicces volt, csak ciki. Arról nem is beszélve, hogyha valakinek olyan gyerekkora lett volna, mint Naruto-nak az olyan gyerek szerintem mosolyogni se tudna, nem hogy csínytevésekkel húzni mindenki agyát.


Tanjiro annyira nem gáz főhős, de szerintem ez a ,,morális tökéletesség", amit képvisel nagyon nem passzol hozzá. Eren Yeager (Shingeki no kyojin) családját is emberevő szörnyek irtották ki, aminek hatására a féktelen harag arra késztette, hogy harcba szálljon a szörnyek ellen. Tanjiro pedig nem csak, hogy nem dühös, de még együtt is érez a démonokkal, amit nem neveznék természetes reakciónak egy sráctól, aki arra ért haza, hogy vérben úszik a családja, az ÉLETE! Persze, neki az egyik húga életben maradt, de Nezuko-nak nincs személyisége. Mikor kell harcol, amikor meg nem akkor csak cukiskodik. Nem szenvedett volna hiányt a sztori nélküle. Én olyan személyiséget adtam volna Tanjiro-nak, mint a (Netflix) Megtorló-nak vagy Goblin Slayer-nek.

dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
14-es A shounenekben általában a főszereplőknek fingja sincs semmiről. Ez általános.
jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 tisztában vagyok vele. A legtöbb kedvenc animém battle shounen. Szerintem sokan tudjuk, hogy a battle shounen animék többsége eléggé egyforma, mert leginkább ezekre az animékre igaz, hogy totál klisések, ami szerintem alapvetően nem probléma, de az már igen, ha valaki nem tudja hogyan használja őket.
jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
csak a Bleach [link]
jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!