Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lehetséges jól lezárni a One...

Lehetséges jól lezárni a One Piece-t?

Figyelt kérdés
Azt olvasom mindenhol, hogy ezután az egghead arc után már a vége felé közelít a történet. De még rengeteg megválaszolatlan kérdés van pl. a void century, ancient weapons, joyboy stb. Attól félek, hogy siettetve van a készítő, és össze lesz csapva az egésznek a vége.

dec. 28. 21:36
 1/4 anonim válasza:
100%

A rajongóknak mondott beszédében Eiichiro Oda a story alkotója arról beszélt, hogy megalkotta régóta futó sorozata utolsó ívét, és arról, hogyan tervezte gyerekkora óta a sorozatot és annak lezárását:

"When I was a kid, I thought to myself: man I would love to draw a manga with the most hyped final stage! I wonder if I'm up to it! Now, we have only a tiny bit of Wano Arc left, the preparations are almost done. Took me twenty-five years lol. That said, it's fine if you start reading from this point on because from this point on, it'll be (the) ONE PIECE! The mysteries of this world, I'll be drawing all of them! It'll be super interesting! Fasten your seatbelt and please stay with me for a bit longer."


Úgy hiszem, hogy ez egy jól megtervezett és kidolgozott befejezés lesz, amit aszerző a szívén visel, biztos sok vitát és leesett állat fog maga után hagyni :) , legalábbis én bízom benne, nekem is az egyik személyes kedvencem.

dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose néztem/olvastam a one piecet, de annyit még én is tudok róla hogy annak vannak a leghosszabb, évekig nyúló "arc"jai. Gondolom pár év alatt le tudja zárni a mangaka a sztorit.
dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségnek nem fog tetszeni a lezárás de ez csak egy tipp.
jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azoknak a többsége aki most kezdte el, nekik valószínű tetszeni fog.

Viszont akik már az elejétől nézik, szerintem nagyrészt nem, hisz 25 éve gondolkoznak hogy vajon mi lehet, és a nagy többségnek már elmélete, szívesen látott befejezése is van a fejében.

márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!