Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hanyou no yashahime magyar...

Hanyou no yashahime magyar feliratot letölteni lehet valahonnan?

Figyelt kérdés
Google csak a feliratos részeket dobálja fel nekem, de én csak magukat a feliratokat szertném letölteni, ha egyáltalán lehetséges.

jan. 18. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Szerintem kérdezz rá a Hami-teamnél, ők fordították.
jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet!
jan. 19. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézz körül gyűjtőoldalakon, mint pl ez:

animeaddicts.hu


Ide regisztrálni kell, hogy körül tudj nézni, kereséssel.

Mind égetett feliratú is van (HARDSUB), mind pedig letölthető feliratok (SOFTSUB), neked az utóbbi kell. Itt ahol van hardsubbed vidi, ott egyúttal a rajongói fordításból eredő felirat is letölthető. De van, ahol csak felirat file van, általában az angol feliratok esetén. A keresőben beállíthatod, hogy csak befejezett fordításúak érdekelnek-e, vagy részleges fordításúak, vagy fordítás nélküliek. VIGYÁZAT! Két fajta keresővel rendelkezik az oldal!


(Megjegyzem, ha külön fordítócsapatok weboldalán akarsz keresgélni, többségüknél szintén regisztrálni muszáj ehhez.)

jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AA-n garantáltan nem fog feliratot találni hozzá.
jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!