Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Gaikotsu kishi-sama animében...

A Gaikotsu kishi-sama animében ugyanaz a helyzet, mint az Overlord-ban??

Figyelt kérdés
Az Overlord-ban a főszereplő egy olyan fantasy világba kerül, amiben a mágia és a mágikus tárgyak ugyanazok, mint a kedvenc videójátékában. A Gaikotsu kishi-sama animében ugyanez van?

jan. 19. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Igen, elalszik, és amikor felébred, a saját karakterének a bőrében ébred fel.
jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem úgy emlékszem hogy ugyan ez lenne a helyzet, mármint ugyan úgy a játékba kerül bele és ugyan úgy a karakterében, viszont én úgy emlékszem hogy nem olyan mint az overlord, mármint a főhős nem nagyon emlékszik a játékbeli főbb szabályokra vagy itemekre, spellekre stb


csak mert az overlordba emlékszem hogy a főhős mindig említést tett ezekről a dolgokról hogy mennyire vágja a varázs cuccokat, de itt nem, meg a sztori is más mint az overlordé, totál más


aztán nyugodtan javítsatok ki, mert lehet rosszul emlékszem, 2éve láttam és nem volt olyan hű de jó anime mint az overlord hogy mély nyomot hagyjon

márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!