Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy gonosz aki kultivátor és...

Egy gonosz aki kultivátor és a tanítványa meg akarja ölni, de megszereti? Mi a címe?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja a BATO oldalon olvastam magyarra fordítva egy sztorit melyben reinkarnálódott egy férfi egy mesterré akinek a tanítványát féltékenységből gyülöli és haggya hogy bántalmazzák, az leesik egy szikláról és valamilyen erőt kap, háremet gyüjt és megöl mindenkit majd a mesterét egy csuporba zárja és kínozza. Szóval a mester ezt tudja és meg akarja akadájozni csakhogy nem teheti mert az sztori ellenes lenne vagy mi ezért csak a háttérből segíti a tanítványát, míg az megkedveli... Nem is tudom, már nem emlékszem.

A lényeg, hogy először azt hittem, hogy ez a I Am the Fated Villain, de nem ez az és nem tudom mi a címe, valaki????



#gonosz #kultivátor #reinkarnálódott
jan. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
És mi van a kapálógéppel (kultivátor)?
jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Harcmüvésznek értve a kultivátort, ha ezt nem értetted
jan. 28. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Milyen nyelven?
jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eredetileg kínai volt, de le volt fordítva magyarra.
jan. 28. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aljas főgonosz önmentő rendszere (The Scum Villain’s Self-Saving System)
jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki írta ezt (Mo Xiang Tong Xiu) ő írta a A démoni kultiváció nagymestere (Grandmaster of Demonic Cultivation) és a Az égi hivatalnok áldása (Heaven Official's Blessing) könyveket is.
jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet érte. Egész éjjel őrlődtem miadta. Hálás vagyok...
jan. 29. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Nos, nem kultivátor a szó magyarul, hanem művel, előnyben részesít, kedvel.
jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!