Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boku no Hero Academia, mi lesz?

Boku no Hero Academia, mi lesz?

Figyelt kérdés

Mit lehet róla tudni mikor fejezik be a mangat? Szerintetek, mi lesz a vége, hogy Midoriya , úgy lesz a legnagyobb hős, hogy elveszíti a teljes erejét a One for Allt?

Vagy vissza szerzi az ellopott képességet valahogy, és úgy győzedelmeskedik?



febr. 9. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Passz, hogy mikor lesz vége pontosan de már az utolsó felvonásban úgyhogy nem olyan sok van hátra.

Szerintem nem veszti el megmarad és a többit is visszaszerzi és amolyan szokásos happy endes lesz a vége.

Azt, hogy hogy fogja legyőzni nem tudom de szerintem benne van a pakliban, hogy olyasmi lesz mint a második filmben volt. Mármint, hogy "megossza" az erejét Bakugoval és együtt gyalulják le majd Shigarakit. Vagy esetleg akivel csak tudja. Valami ilyesmire számítok de ki tudja mi lesz.

febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!