Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az áruló a Boku no Hero...

Ki az áruló a Boku no Hero Academia című anime/mangában?

Figyelt kérdés
Szóval, ebben a témában már nagyon sok dolgot hallottam, de fogalmam sincs, mi az igazság. Hallottam, hogy a mangában Aoyama, vagy Hagakure az, de nem olvastam a mangát (remélhetőleg 2-3 hét múlva megkapom), emiatt én nem tudom. Azt is hallottam, hogy Kaminari Denki az, de őszintén szólva nem tudnám elképzelni őt árulóként, mert nagyon bírom a srácot. És láttam az egész animét, mind a 6 évadot, és 138 részt, + filmek, és OVA-k, de ott nem volt áruló, csak Hawks, de ő nem volt teljesen az (na ezt jól megfogalmaztam xd) Ha valaki tudná, hogy ki az áruló, és meg is tudná indokolni, azt megköszönném. Na sayonara!

2023. jún. 27. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER


Aoyama, belezsarolták a dologba, mert AFO-tól kapta a képességét.

2023. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi :) Ugye még nem kaptam meg a mangát, de az interneten fent van magyarul az egész, és tovább olvastam (a 6. évad 25. részétől), de hamarosan kiderült, hogy tényleg Aoyama az. De nagyon köszönöm! <3
2023. jún. 28. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Majdnem senki mert Horikoshi elfeljtette az egész történet szálat
2023. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!