Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik Animében lehetett ez,...

KenisMC kérdése:

Melyik Animében lehetett ez, valaki emlékszik rá ??

Figyelt kérdés

Röviden.:

Már nagyon régóta keresek egy mesét vagy inkább animét ami régebben a tv-ben is ment.(szerintem 15 éve lehetett kb, de lehet hogy régebben.)

Egy konkrét rész maradt az emlékeimben amiben egy főhős harcol egy démonnal, női démonnal azt hiszem, egy fura környezetű szinte kihalt kis faluban ahol a démon sok mindenkit lemészárol és talán át is változtat, a démon talán fura alakokat is ölt magára…egészen addig mészárol ameddig meg nem jelenik a főhős majd vele harcol, elég epic fight lesz belőle…elég morbid az akkori gyermekkori emlékeim szerint, azt hiszem még vér is van benne rendesen és igen 100% hogy a tvben ment ! De sehol sem találom bárhol keresem….inuyasha lehet szerintetek vagy mit gondoltok ? Melyik anime lehet ez ? Hátha valaki annyira fanatic hogy emlékszik rá :)

Válaszokat előre is köszi !!



febr. 23. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első gondolatom az Inuyasha volt, de érdemes megnézni a magyar szinkronos animék listáját (gondolom az volt) és akkor esélyes hogy feldobja. Jó volna tudni hogyan néz ki a főszereplő azért, úgy sokkal könnyebb lehet.
febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem elsőre a vadon hercegnője / Mononoke-hime jutott eszembe, bár elég régen láttam hogy megtudja mondani ez volt-e vagy sem, de ahhoz képest hogy ghibli film, eléggé gore jelenetek voltak abban, és ugye ott is démonokkal harcolt a főhős
febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
100%

Hát jah, ha tv-ben ment és esetleg magyar szinkronos volt, az eléggé megkönnyíti a dolgot, mert azok egy kicsi és eléggé zárt halmaz:


[link]

febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
52%
Esetleg a Blood+ anime.
febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 tök jó összefoglaló!


Kérdező, ezen feül javaslom, regisztrálj ide, és keress rá a szinkonosak listájára, több, mint száz animét találsz ilyet:

animeaddicts.hu

febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!