Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régi Minimaxon látható...

Melyik régi Minimaxon látható mesében lehetett ez? Valaki emlékszik rá?

Figyelt kérdés

18 évvel ezelőtt láttam, de még mindig élénken él bennem. Ami azt illeti, elég horrorisztikus volt, főleg gyerek szemmel. A szüleim szerint részben ezért lettem olyan hülye, amilyen. 😂 Kíváncsi lennék, most milyen hatással lenne rám. 😅


Egy rajzfilm részlete volt. Arra emlékszem, hogy egy bogár vagy hangya szerű figura belemászik egy hús-,ételfeldolgozóhoz hasonló gépbe, ahol robot kezek adják egymásnak, miközben egy szállítószalagon egyre beljebb jut ebben a gépezetben. Szintén robotkezek megmosták, majd egy másik felületen szárazra törölték, de szinte úgy, hogy majdnem odakenték. Aztán egy következő helyen “guillotine-szerű” kések majdnem feldarabolták, mintha hús lenne, de valahogy kikerülte, az utolsó állomás pedig az volt, hogy egy lángoló sütőbe tolták/akarták tolni. De szerintem több ilyen állomás volt benne, ami arra utalt, hogy aki oda beteszi a lábát, abból csak étel lehet.


Valaki tudja, melyik mesében lehetett ez?



2022. febr. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van lista a vetített műsoraikról:

[link]

Próbáld kikeresni.

2022. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kések nincsenek benne de hátha:

Ferdy, a hangya (6. epizód).

https://www.youtube.com/watch?v=y7bpOcaPsu4&t=630s

2022. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uramisten!!!

Hát, nem jósoltak sok reményt annak, hogy újra viszontlátom ezeket a képsorokat, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez volt az, amit 4 éves fejjel láttam. Köszönöm!

Fogalmam sincs, hogy a késeket honnan vette a gyerek agyam. Lehet, hogy rossz emlék hatására ötvözte egy másik hasonló mesével, amiben patkányok akartak megenni egy kiscicát. (Arról biztosan tudom, hogy a Nyúl Péter volt.)

Azért bizarr, hogy régebben a gyerekeknek szánt műsoridő hemzsegtek az olyan alkotásoktól, ami nyíltan tartalmazott erőszakot, bántalmazást, szadizmust, gyilkossági kísérletet, horrorisztikus elemeket és kannibalizmust. A különbség csak annyi a 18+-os filmekkel ellentétben, hogy aranyos(nak tűnő) figurákkal rajzolták le.

A mai 4 évesek ártatlan lelkét pedig a sok cenzúra és szabályozás hatására jelenleg a Bing nyuszi és a Bogyó és Babóca “gügyügügyü” szintű szókincsével óvják.

Érdekes, hogy ennyit változott a világ azóta is.

2022. júl. 13. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!