Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kérlek segits megtalalni egy...

Kérlek segits megtalalni egy meset vagy animet. a lehetseges neve: mp4, mp force, mp fourth. Valaki csatolna linket vagy kepet vagy barmit amibol ki lehet indulnom?

Figyelt kérdés

nem talalja a google keresomotor. Sem google Gemini.

itt irok rola bovebben:


mese vagy anime.

a lehetseges neve: mp4, mp force, mp fourth. de egyik sem 100% biztos. 3 fiu es egy lany a foszereplo egy digitalis vilagban. van motor jarmuvuk meg auto. minden reszben mas gonoszt gyoznek le. kb 10 - 20 perces mesek vagy animek. es ha jol emlekszem akkor at tudnak alakulni valamilyen pancelos izévé. kb 2005 ev korul adtak az rtl csatirnan de mehetett mashol is.



márc. 1. 12:41
A kérdező szavazást indított:
neztem regen, emlexem ra
nem emlexem ilyenre
szerintem toroltek mert sertett valami szabalyzatot
6 szavazat
 1/6 Jól van ez így? ***** válasza:
100%

DICE - A mentőcsapat?

[link]

márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez is egy nagyon jo mese volt es nagyon hasonlit arra amit megirtam. nem ezt keresem de koszonom ezt is megnezem majd (:
márc. 1. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Motrok és autók átalakulnak páncélos izévé - ez akár a Transformers anime is lehet.


És azokból erre tippelnék, mert ezt hívják Galaxy Force-nak is:

[link]

[link]

márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jól van ez így? ***** válasza:

Ez még hasonló, de ebben 4 srác és 1 lány van és a TV2-n ment:

A.T.O.M. (A.T.O.M. – Alpha Teens On Machines)

[link]

márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:
100%

mp4orce a megmentők

[link]

márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

!5 D-Mano

ezt kerestem, koszonom!


mindenkinek nagyon szepen koszonom az igyekezetet, pozitivan ertekeltem a faradozasotokat (;

márc. 2. 08:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!