Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mangát digitálisan Apple...

Mangát digitálisan Apple Books vagy Amazon felületén érdemesebb venni és miért? Illetve van e arról valami objektív forrás, hogy hol érhető el több manga?

Figyelt kérdés

Magyar és angol könyveknél nekem az Apple Books viszonylag bevált…


Mangát még nem vettem, fizikai formában egyelőre nem szeretnék venni, csak majd olyat ami esetleg nagyon tetszett.


Viszont nem igazán szeretném keverni a platformokat, jobb lenne ha egy helyen lenne az összes megvásárolt manga.


Rákerestem az Apple alkalmazásában is és az Amazonon is 7-7 mangára, amik érdekelnek, az Amazonon megtaláltam az összeset angolul, az Apple alkalmazásában csak négyet a hétből és az egyik ráadásul csak olaszul van fent, angolul nincs, szóval úgy nem jó…


Ezek alapján eddig jobb választásnak tűnik az Amazon, de ez csak 7 manga, ebből messzemenő kovetkezetéseket nem vonnék le, ennél sokkal többet vennék majd évek alatt…



márc. 5. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!