Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem enged regisztrálni az...

Nem enged regisztrálni az AnimeDrive?

Figyelt kérdés

2 féle névvel és email címmel próbáltam regisztrálni, állandóan visszadob és a következő hibaüzenetet írja felül...


SMTP Error: data not accepted.SMTP server error: DATA END command failed Detail: Sorry, please try again. 429 Too many requests. SMTP code: 450


Csak azt nem értem, hogy ez vajon milyen hiba lehet...



márc. 6. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem animékhez, hanem számtech részlegre kellett volna kiírnod.


Kevés konkrétumot írtál, átlalánosságban csak azt tudom mondani, én is megjártam már más felületeken email címekkel, és azt tapasztatlam, a "com" végződéssel általában nincs gond (persze lehet h animedrive-en jelenleg semmilyen email nem működik, fogalmam sincs), valamint az elterjedtebb külföldi email címekkel se szokott gond lenni, főleg ha USA székhelyű, pl gmail.com.

Régebben egyes felületek nem voltak kompatibilisek több magyar email címmel, pl indamail, citromail, freemail.


Szóval a HU vegződések nem mindehol működnek, általában a COM-osak igen. Pl protonmail.com is működik minden feületen, ahova csak regisztráltam vele. De pl a szintén ugyanazon svájci szerveren levő proton.me (ez ugyanaz elvileg) már nem tetszik egyes weboldalak regisztrációs felületén.


Ezen felül ha pl használsz proxy-t, egyéb útvonalat, az is jelenthet gondot, adott esetben, regisztrációnál.


Vagy pl egyes blolkkolóid is akadályozhatják, pl reklám blokkoló addon-ok, plugin-ek.

márc. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a jel, hogy ideje elfelejteni a tolvajokat.
márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!