Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudt0k ehez hasonló animéket?

Tudt0k ehez hasonló animéket?

Figyelt kérdés

Attack on titan

Demon slayer

Blue exorcist

The promised neverland


Elég annyi hogy ilyesmi műfajú animéket írtok.


Valamint nem ide tartozó kérdés de valaki tud olyan oldalt ahol a blue exorcist teljes mangát, vagy ahány kötet van magyarul el tudom olvasni? és olyan oldal kéne ahol mai napig folytatják a fordítását és oldalra való kirakását a mangának.


Előre is köszönöm a válaszokat!


márc. 8. 18:31
 1/3 anonim válasza:
0%
Elfed Lied-ot nagyon sokat szeretik. Elegge szomoru a vege... 20 epizodos, szerintem meger egy probat minden animesnek, a Demon Slayer-t mintha lattam volna valahol a listan, hogy olyan, de nem biztos. De az Elfed Lied az.. szerintem ne szulokkel meg kistesoval nezd xd van benne minden amit el tudsz kepzelni.
márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja ez anime
márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, milyen szempontból hasonlóakat.

Ezek shounen-ek és fantasy-k, abból Dunát lehet rekeszteni.

Ugyanakkor egyik fő témájuk a túlélés.


Túlélő animék pl, melyeket végignéztem és szeretem (nem igazán shounen fight és nem jellemzően fantasy-k) :


Another (horror is)

Ousama-game (szadista is)

Mahou Shoujo Site (szadista is)

Mirai Nikki

Danganronpa

BTOOOM (csak bombákkal lehet túlélni)

Sounan desuka (ecchi túlélő: szexi csajok egy szigetre vetődnek, egyúttal oktatóvideó túlélő technikákról, minisori)

Steins;gate (sok évados, az első 10 része csupán slice of life, utána már túlélő időugrós az első évad; a nulladik évada nekem jobban tetszett, de az alapok az 1.évadban vannak)

Gakkou Gurashi (zombis-sulis, lélektani)

Corpse Party (4 részes asszem, véres szadista horror, és nem igazán tetszett nekem)

Blood-C (az utolsó előtti résztől meglepő fordulat; kardos fantasy horror)

Made in Abyss (részben fantasy)

Madoka Magica (részben fantasy, de inkább filozófikus túlélő anime)

Higurashi (yandere-szerű thriller)

Tokyo Ghoul (a rendőrség által üldözött emberevők embernek látszanak; egy félember a főhős)

Claymore (na ez viszont tipikusan shounen fantasy, mint amiket írtál, de a jobbik fajtából, némi lélektannal)


R é s z b e n _ i l y e s m i :

Elfen Lied (brutál véres)

Hotaru no Haka (világháborús, gyerekek túléléséről)

Death Parade (halál utáni megmérettetés egy játékteremben)

No.6 (disztópikus jövőben zajló menekülés)

Devilman Crybaby (sátánizmus)

Tokyo Magnitude 8.0 (katasztrófafilm, földrengés, slice of life)

Accel World (gamer anime)

Angel Beats (slice of life egy túlvilági iskolában, tragikomikus akcióvígjáték, lélektani dráma, zseniális, a végén katarzissal!)

márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!