Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ki a leginkább...

Szerintetek ki a leginkább overpowered animekarakter?

Figyelt kérdés
(kapásból tudok vagy 40et mondani aki legyőzi Gokut vagy Saitamát)

#anime #erős #Túlerős
márc. 12. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hát ez azért inkább szituációtól függ hogy ki győz le kit, mert pl Kira a death noteból is megölhetné saitamát vagy gokut, márha elvan bújva, tudja és van ideje leírni a nevüket, de ha nincs akkor meg egy ütés


de persze sok op karakter létezik, számomra Saitama marad a legerősebb, csak mert nem láttam még őt megizzasztva

márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1: várom a harmadik évadot, de a mangát olvastam.

Figyelembe vettem azt is

márc. 12. 18:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, mangát nem olvastam a one punch man-nek, így anime alapján mondtam a választ, én is várom a 3. évadot, remélem nem rakják Saitamát megint mellék karakternek mint a második évadban
márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 akkor nem spoilerezek
márc. 12. 19:02
 5/20 AlexKieninger ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy Kira nem tudná megölni Saitama-t azzal ha leírná a nevét a Death Note-ba mivel Saitama univerzális szintű és valószínűleg még ez ellen is védett nem akarok Spoiler-ezni de Saitama olyan dolgokat tud megtenni ami szembe megy a valósággal, ráadásul nem tudja a teljes nevét, csak a keresztnevét.
márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Saitama egy gag karakter így nem igazán lehet komolyan venni. Direkt úgy van megírva, hogy mindenkit kiüssön mert egy gag karakter.
márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

FIGYELEM, SPOILER VESZÉLY

!!!!!!

¡¡¡¡¡¡

#6: A Cosmic Garou ellen folyatatott harcban sajnos elveszik az egész értelme, amiért létezik a sorozat tulajdonképpen. Saitamának is vannak határai sajnos.

márc. 13. 00:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze értem de ettől függetlenül akkor is egy gag karakter egy gag műben. Lehet van egy Garou de az egész koncepció még mindig gag. Az egész mű egy shounen gag/görbe tükör akar lenni akár van határa akár nincs. Ezért gondolom én, hogy nem lehet összehasonlítani komolyan vehető művekkel és direkt gagre/viccre kihegyezett művekkel. Más gag karakterek pl a másik műve Mob Psycho 100-Shigeo vagy Mashle-Mash. Ezekkel kellene összehasonlítani mert ezek is gagek. De ez csak az én véleményem nem kell velem egyetérteni.
márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Dragon Ball Super manga 87. fejezetét.


Aki ott megjelenik, az a legerősebb halandó az anime vilàgban jelenleg.

márc. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8: Igaz

#9: Zeno alatt

márc. 13. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!