Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A blue exorcist következő...

A blue exorcist következő évada megint majd 6-7 év múlva jön ki szerintetek?

Figyelt kérdés

És lehet tudni hogy eddig miért kellet ilyen sokat várni egy évadra? Szerintetek azért ezen változtatnak, hogy ne kelljen a 4. Évadra megint vagy 7 évet várni, vagy majd 2030-31re lesz 4. Évad?


Előre is köszi a válaszokat!


márc. 14. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mert a manga össze vissza jön ki, nincs rendes idő megadva hogy ekkor meg ekkor kifog jönni a következő chapter és kész, sajnos nem így van, totál összevisszaság van az egész manga kiadásban, van mikor 2hónaponként jön egy chapter, máskor meg egy hónapba jön ki kb 10 chapter, de sokszor havonta vagy két havonta jön egyetlen egy chapter


az első évad is ezért kapott saját anime befejezést az utolsó talán 5 résznél? már nem emlékszem, de a vége nem követte a mangát, aztán a második évad megint követte a mangát


de lényeg hogy azért mert a mangaka összevissza adja ki a mangát

márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az eddigi manga chapterekből ki lehetne varázsolni sztem egy 4. Évadot max 2 év alatt, az viszont jó hír hogy néha van olyan időszak mikor egy hónapban nagyjábol tíz chapter is ki jön, mert a mangát is olvasom, csak sztem jobb animébe nézni, meg hát a mangában csak 15 kötetig tudom olvasni magyarul, utána csak angolul, na mind1, legalább nem fölöslegesen írtam ki a kérdést. :D
márc. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!