Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A kérdésem a következő lenne. ...

A kérdésem a következő lenne. Szerintetek lenne-e igény(vagy inkább kereslet) egy olyan ingatlanra amely?:

Figyelt kérdés

Elhelyezkedésben kiváló, üdülő övezetben,csöndes helyen van. A városhoz közel kb 10-15 perc tömegközlekedéssel.


A ház modern(nettó 160nm), 2 fürdőszobával van felszerelve.Tágas terekkel rendelkezik illetve 360 nm kertel.


Viszont 5en laknánk benne.. Rajtam kívűl lenne kiadva 4 embernek.Körülbelül 80-70 ezer forintért.


A kérdés hogy ennyi pénzért lenne-e olyan aki ezt az opciót választja és nem a panelt ahol sokkal kevesebbet kap viszont egyedül van és nem kell máshoz alkalmazkodnia.



Köszönöm a véleményeket! Kíváncsi vagyok ki mit gondol vagy mik a tapasztalatok az ilyen "lehetőségekről".


Szép napot.


2021. szept. 12. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek mi a jó elhelyezkedés az relatív.

Én külföldön élek, pontosan így. Mindenki szobát bérel, és nagyon tele van a F@$zom az egésszel, nő létemre is. Jövő hóbapban költözök egy studio lakásba, mindent megér, hogy nem kell kerülgetnem senkit. Hozzáteszem úgy vagyunk 5en, hogy 3 szingli, 1pár. 4 fürdő van, mindenkinek saját. 2 konyha, mosókonyha, hatalmas étkező, és 2 nappali, kert. 3 szintes ház.

De így is kényelmetlen. Tudnék mesélni az előző helyekről is, milyen sztorik voltak...

2021. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki együtt csövezik másokkal, az inkább a városban tenné.

Haverokkal laktunk így 3-an pár évig (előtte koleszban voltunk szobatársak), de idegenekkel nem közösködnék.

Akkor már inkább alakíts ki 3 garzonlakást a házban, és adj ki kettőt.

2021. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Elhelyezkedésben kiváló, üdülő övezetben,csöndes helyen van"


Akinek ez szempont, az általában nem akar másokkal közösködni.

2021. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet inkább jól kereső, de munka miatt mobilis családok választják gyerekkel, kutyával. Aki csak szobát bérel, az nem akar ingázni még a boltba is és ennyiért kap beljebb, közösködni meg senki nem szeret, csak muszájból teszi. Maximum nagy mázlival, ha találsz olyanokat, akik egyébként is együtt akarnak lakni és pont a város közel eső sarkába járnak.
2021. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 xswerdy ***** válasza:
100%

az ilyen közösen bérelt dolog inkább lakásban szokott működni, bár hallottam már olyat, hogy 6-7 egyetemista inkább egy házat bérelt ki, mint két lakást, mert olcsóbb volt.


Szóval szerintem ez neked akkor fog működni, ha egy-egy embernek olcsóbb lesz (vagy max. ugyan annyi), mint a városban szobát bérelni. Nem tudom, hogy az ár, amit írtál, az rezsivel értendő-e, meg hogy az adott városban mennyi szobát bérelni.

2021. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Tehát fejenként 20 000 Ft + rezsi?
2021. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
80/fo vagy 80 a 4 emberre? Ha az elobbi akkor soha nem fogsz berlot talalni, budapest jobb reszein is lehet ennyiert szobat berelni, nem hogy egy eldugott faluban.
2021. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 xswerdy ***** válasza:
90%
gondolom, fejenként értette a 70-80e Ft-ot, nem a 4 főre összesen. Fejenként ez Pesten is tipikusan már a rezsit is tartalmazó ár, azon belül átlagosnak mondható. Egy vidéki városban ennél feltehetőleg olcsóbban lehet szobát bérelni, és szerintem a körül kellene lennie egy szobának ebben az üdülőterületi házban is. A kert esetleg egy kis plusz, de a távolság meg mínusz.
2021. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, az lemaradt, hogy minden bérlőnek az utolsó utáni opció olyan helyen lakni ahol a tulaj vagy annak bárminemű barátja, családtagja él.
2021. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 xswerdy ***** válasza:
62%
nem feltétlenül. Az pl. elég gyakori, hogy egy egyetemistának a szülők vesznek egy nagyobb lakást, amiben a többi szobát kiadják egyetemi társaknak. Nem hiszem, hogy különösebb gond lenne abból, hogy az egyik lakótárs egyben tulajdonos.
2021. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!