Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes megnézni a Rosario +...

Érdemes megnézni a Rosario + Vampire animet?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy nagyon nem manga hű. Egy ecchi fanszervíz katyvaszt csináltak az animeből. Ezek igazak?


Anime: [link]


márc. 16. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mangahű, ez tény. Annyira nem erős ecchi fanservice-ben, emlékeim szerint bugyivillantáson túl nem megy. Mindentől függetlenül nem érdemes megnézni. A műfajában is egy gyenge darab. A manga sem valami jó (azt is olvastam, mert sokan azt állították, hogy az sokkal jobb), kb egy szint.


Vagyis, ha nagyon nincs mit nézned, elütheted vele az időt, de alapvetően nem ajánlom. Ha szörnyes-démonos-ayakashis ecchit akarsz, van nála jobb minden téren.

márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írnál pár ajánlást? :D
márc. 16. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kobayashi-san Chi no Maidragon

- nem fókusz az ecchi, de azért nem mentes, történetben, karakterekben sokkal összerakottabb.


Konohana Kitan

- rókalányok, akik nagyon szeretnek fürdeni. És egymást. De fürdeni jobban.


No Game No Life

- az isekai pestis elterjedése előtti isekai


Yuragi-sou no Yuuna-san

- Ha inkább az ecchi irányba akarsz vele elmenni, akkor ettől már csak két lépésre van a hentai.


Monster Musume no Iru Nichijou

- Ha inkább az ecchi irányba akarsz vele elmenni, akkor ettől már csak egy lépésre van a hentai.


Ishuzoku Reviewers

- ha ecchi irányba akarsz tovább menni, akkor ez már hentai.

márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezeket mind lattam kivéve a Ishuzoku Reviewers-t de azt nem is akarom :D


A Yuragi-sou no Yuuna-san az kifejezetten tetszett is amúgy.

márc. 16. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor


Shinmai Maou no Testament

Strike Witches

Peter Grill to Kenja no Jikan

Isuca

Queen's Blade

márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha démonos, ayakashi ecchit akarsz nézni, ajánlom figyelmedbe az Omamori Himarit!

Arra azt mondom, az egy jól eltalált sorozat, van benne bőven ecchi, izgalom, egy kis dráma meg miegymás!

Legalábbis nekem ez a meglátásom.

ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!