Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem volt sok barátom, mivel nem kellettem senkinek. Akiknek tetszettem azt vissza utasítottam, mivel valamiért azok a fiúk sose jöttek be nekem akiknek én is. Elkezdtem animét nézni kb már 5 éve és ebből az lett, hogy odáig lettem mindenféle karakterért. De KOMOLYAN, egyszerűen nem bírom ki, hogy ne gondoljak rájuk egész nap... Persze a valóságba is tetszenek fiúk szóval talán annyira nem hülyültem meg... Szeretnék jól tanulni mert

mindig nagyon jól esik ha anyum megdicsér vagy apum amikor egy jó jegyet szerzek. De ez már vagy 3 éve így megy, hogy nem tudok koncentrálni a sok pali miatt a fejemben! Tudom hülyén hangzik, de valaki segítsen mert tényleg komolyan mondom mind ezt és már nagyon zavar...



márc. 20. 20:20
 1/1 AlexKieninger ***** válasza:
38%
Hát én ugyanilyen vagyok csak a lány anime karakterekkel kapcsolatban, de én szét tudom választani azt hogy mikor gondolok anime lányokra és mikor élek a valósvilágban, de persze van olyan hogy munka közben gondolok anime lány karakterekre, főleg az olyanokra akiket imádok mint például Touka a Tokyo Ghoul-ból vagy Ghislaine a Mushoku Tensei-ből vagy Jirou a My Hero Academia-ból van olyan hogy csak rájuk gondolok, de tudom mi a határ vagyis nem hátráltat a valóéletben szerint csak be kell lőnöd hol a határ. Fel kell fognod hogy mi a valóság és mi nem. Hobbiból szórakozhatsz fejben (fantáziálni rohadtul fun) de a valós életed ne menjen a kárára mert sajnos az még mindig a valóság.
márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!