Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Felnőtt nosztalgia! Mit...

Felnőtt nosztalgia! Mit gondoltok most, Inuyasha mellé Kagome vagy Kikyo?

Figyelt kérdés
Napokban jutott eszembe a sorozat, a párok, és újranéztem néhány részt, belepörgettem későbbiekre, és azon találtam magam, hogy míg gyerekként csakis Kagomét akartam Inuyasha mellé, most igenis el eszembe jutott, hogy nem is lett volna rossz, ha a dolgok alakulása Kikyo mellett szólt volna. Inuyashának ugye megvan a maga lelki fájdalma az emberektől és démonoktól is félszellemként. Még amikor Kikyóval találkozott, ugye hozta a formáját, forrófejű volt, hangos... nem kell sorolni. Az og Kikyo mellett töltött ideje alatt, amit a visszaemlékezésekből láthattunk, aztán amik később történnek, bár az ugye már az eredeti Kikyo, de akkor is. Szerintem Kikyo felé olyan tiszteletet tanúsított és olyan nyugalmat talált, amit Kagome felé 100+ rész után sem mutatott. Más a dinamikájuk, rendben, hiszen Kagome élete Kikyo szöges ellentéte volt, de akkor is. Úgy érzem, azt tudom elképzelni, hogy még ha Inuyasha személyisége olyan is marad, mint amilyen, csak Kikyo mellett mintha más ember lenne, sokkal felnőttebb, komolyabb jellem. Tehát ugyanúgy megmaradna Inuyashának, de csak vele ilyen, mert természetesen váltja ki, nem magára erőlteti.
márc. 22. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!