Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto melyik epizódban/filmbe...

Boruto melyik epizódban/filmben veszi fel Naruto régi kabátját, és Szaszuke fejpántját?

Figyelt kérdés
A Borutot nem szeretném megnézni, mert nem tetszik se a grafika, se az, hogy csak azért készítik, hogy tudják még tejeltetni kicsit a Naruto-t. De látom az editeket yt shorton és tiktokon, és érdekesnek tűnik egy-kettő szál belőle.

ápr. 2. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Az első pár epizód, vagy a film. Lenyegében az indító szál ez.
ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
63. részben a kabátot (szerintem akkor kapja meg a fejpántot is)
ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam 2 óra keresgetés után.

53. részben Himawari születésnapján kidobja Naruto régi kabátját az ablakon, mert nem ment el az ünneplésre. Ezután a 63. részben veszi magára. A fejpántot ugyan ebben a részben kapja meg Szaszukétól, mivel a sajátját az apja elvette tőle mikor csalt a Chunin vizsgán.

Amúgy azt az epizódot nem értettem… mármit az eredeti sorozatban, Kibának lehetett használni táptablettákat. Ez a szerkezet mivel más?

Mind1 a lényeg, hogy megnéztem. Köszi nektek

ápr. 2. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén elég sok hiba van a Borutoban.

Most hirtelen nem emlékszem már mi volt melyik sorozatban, de a Borutoban van ez a ninja tech vagy mi s az abban segít (Boruto esetében pl) hogy a jelek nélkül vizet, tüzet stb jelenítsen meg (tudom, nagyon magyarosan fogalmaztam ezt meg). S mivel az nem saját erő meg nem tudom ezért kitiltják a játékost. De ugye Kiba korában még nem volt ilyesmi, illetve szerintem az nála egy hozzátartozó "eszköz" egy értelemben, a klánja miatt. Olyan mint mondjuk a többieknek egy kunai, de hogy őszinte legyek foggalmam sincsen.

ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!