Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi az a Naruto előzetes, mikor fekszik csurog a szájából a vér Sakura meg felette sir, Kakashi meg mellettük áll és utána meg távolból mutatják a Naruto fejpántját, ahogy belevan állva a földbe?

Az mikor lesz? Vagy volt? Vagy mi akar az egyáltalán lenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Naruto, előzetes, Shippuden, OVA, Sakura, Kakashi

2015. márc. 26. 16:27  Privát üzenet  

A válaszok
k.mefisto1 nevű felhasználó válasza:

én is láttam már nem tudom pontosan de szerintem az egyik naruto film része de nem biztos

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. márc. 28. 21:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De állitolag az valamilyen OVA, és láttam is részletet youtubon. Benne van a Kabuto azaz még él...Szóval abszolut nem értem mi akar ez lenni...

# 2/6Időpont 2015. márc. 29. 19:35 Privát üzenet
Azt hiszem te az egyik movie-ra gondolsz.

# 3/6Időpont 2015. ápr. 1. 13:11 Privát üzenet
méghozzá ha jól emlékszem a movie 1!

# 4/6Időpont 2015. ápr. 1. 13:16 Privát üzenet
Bocs a sok kommenttért jobban utánanéztem ez lesz az https://www.youtube.com/watch?v=P3a85ma-EXQ

# 5/6Időpont 2015. ápr. 1. 13:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam...akkor ez a moovie 1?:)

# 6/6Időpont 2015. ápr. 2. 20:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Parasyte - the maxim a végén a drámai zene ( előzetes zenéje ending után) ennek mi a címe?
Mikor Naruto, és Sasuke elsonek harcoltak a halál völgyében, és a végén össze érintették a rasengant, és a chidorit a kép átváltott Kakashira aki megérezte ezt, majd lesápadt és...
A naruto melyik részében van az hogy narutoék megakarják nézni kakashi t maszk nélkül de minden eröfeszítés kárba megy?
Kik csinaljak a film elozeteseket? Ugy ertem mi a neve annak a szakmanak?
Mi megy ezalatt az előzetes alatt 1:07-től?
EVENTUS Elküldtem 3 jelentkezési lapot, és nem érkezett rá email. Mit tegyek? Hogy tudok jelentkezni? Írjon, ha valakinek sikerült. Az előzetes regisztráció után kapott emailt.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!