Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ragna Crimson főszereplői...

Ragna Crimson főszereplői hozni fogják a későbbiekben is a színvonalat?

Figyelt kérdés

A 8. résznél tartok, eddig nagyon menő mindkét mc. Viszont attól tartok, hogy elfognak puhulni.


Legjobb példa az I'm standing on a million lives főszereplője. A főszereplő nagy edgy volt benne 2 évadon keresztül, de a végére a csicska barátait sajnos teli beszélték a fejét sok hülyeséggel, hogy "nem szabad megölni az ellenséget, nem szabad mindent megtenni a győzelem érdekében...moralitás blababa". Értitek?


Itt ugye nem lesz az, hogy gigachad-ból átmennek csicskába?



ápr. 2. 18:06
 1/10 PMC Wagner ***** válasza:

Nekem mondjuk pont ez az új trend nem tetszik. Hogy alapból "cold" a főszereplő, ez nagyon kevés storyhoz jó szerintem mert soknál nincs értelme a dolognak. mondjuk a most befejezett Frierennél találó és érthető. de ez csak az én véleményem.

Apropó a standing on a million livesnek az egész második éved lófsz volt

ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem a végéig tetszett a második évad is. A cold főszereplők nekem sokkal jobban bejönnek, főleg ha azok is maradnak. Nem szeretem az erőltett jófiúkat, hogy ő a főszereplő, ezért Jézus Krisztus második megtestesülésének kell lennie.
ápr. 2. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

"eddig nagyon menő mindkét mc. Viszont attól tartok, hogy elfognak puhulni."

Nem, ugyanolyan irritáló, nulla személyiséggel rendelkező súlytalan karakterek maradnak az elejétől a végéig.


Még egy anime, ahol vannak végtelenszer érdekesebb mellék szereplők, sőt, még a "gonosz" karakter is mélyebbek.

ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor menjél nézzél Naruto-t meg One piece-t, ott vannak aztán a nagyon mély karakterek.
ápr. 3. 04:37
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

#4

A Naruto valójában hasonló mint a Ragna Crimson ilyen szempontból, csak a Naruto 1-2 másik dolgot nem baltáztak el annyira, mint a Ragna Crimson-ban, ezért jobb egy picivel.

A One Piece meg kérdés nélkül, fényévekkel jobb.

ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Naruto nekem már 8 éve 14 évesen gagyi volt…
ápr. 3. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Akkor még rejtélyesebb, hogy a Naruto-nál is gagyibb Ragna Crimson miért jön be ennyire.

Mondjuk azt érdemes észrevenni, hogy egy anime minősége nem a te ízlésedhez igazodik.

ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezért kell olyanokat keresni mindenkinek, ami leginkább az illető ízléséhez igazodik, aztán nincs gond!
ápr. 3. 16:53
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Persze, de ettől még nem fog távol állni egymástól a Ragna Crimson és a Naruto.

ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kivéve, hogy az egyikben a 3 főszereplő közül mind szerethető, a másikban meg Sasuke van.
ápr. 4. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!